• businessתחום: Cyber Security, Network Security, Security
  • peopleמספר עובדים:50-100
  • access_timeשנת הקמה:2014
  • pin_dropמיקום:רמת גן
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

אלכס טליאנסקי

Product Manager

במסגרת תפקידו אלכס מכוון את צוותי הפיתוח כך שיעבדו על יכולות שיעזרו ללקוחות להגיע למטרות שלמענן רכשו את המוצר.

נופר סמו

Senior Back-end Developer

גיל דוד

DevOps and System Administrator

Video Preview

להקשיב טוב ולהיות עם היד על הדופק

את התואר הראשון במתמטיקה עשה אלכס במסגרת שירותו הצבאי כעתודאי. אחרי שירות של שש שנים בזרוע היבשה, הוא יצא לאזרחות, ולפני שנה וחצי הגיע ל-Preempt. ״הכרתי מישהו שעבד פה והוא המליץ לי בחום להגיע והבטיח שיש פה אופק משמעותי״, מספר אלכס. ״נפתחה משרה של מנהל מוצר וקפצתי על ההזדמנות״.

אלכס מעיד, שהדבר החשוב ביותר עבורו בבחירת מקום עבודה הוא העניין. ״לא הגעתי מתחום הסייבר ועניין אותי ללמוד ולהתפתח בתחום״, הוא אומר. ״החברה נמצאת בשלב בו נדרשת עבודה קשה בשביל להצליח, מה שמאפשר לכל עובד להיות בעל יכולת השפעה רבה״. היכולת להשפיע היוותה עבור אלכס שיקול נוסף בבחירת מקום עבודה.

התפקיד המרכזי של אלכס, לדבריו, הוא ״למקד את צוותי הפיתוח כך שיעבדו על יכולות שיעזרו ללקוחות שלנו להגיע למטרות שלמענן רכשו את המוצר, ובמקביל יעזרו לנו לקדם את החזון״. בשביל להצליח במשימה, אלכס עובד עם מרבית המחלקות בחברה. למשל, הוא עובד מול אנשי מכירות במטרה לאסוף דרישות ומול אנשי התמיכה במטרה לזהות את ״נקודות הכאב של הלקוחות״.

״אני הכי אוהב את התגובות של הלקוחות כאשר אנחנו מצליחים לפגוע בדיוק במה שהם היו צריכים ועוזרים לפתור בעיה שהייתה להם״, הוא אומר. כדי להצליח בתפקיד, אלכס נדרש לדעת להקשיב טוב, להיות עם היד על הדופק, לזהות טעויות בשלבים מוקדמים ולהיות פתוח ומוכן לתקן את עצמו. ״בתור מנהל מוצר אתה נדרש לזקק את התמורה הגבוה ביותר שאתה יכול לתת לארגון וללקוחות. זה תפקיד שיש הרבה דרכים לעשות בו דברים, אין תשובה אחת נכונה״. 

אני הכי אוהב את התגובות של הלקוחות כאשר אנחנו מצליחים לפגוע בדיוק במה שהם היו צריכים ועוזרים לפתור בעיה שהייתה להם

גרעין מאוד מוכשר של אנשים

אלכס מספר, שתכונות נוספות החשובות לביצוע התפקיד הן יכולת למידה, גישה לטכנולוגיה וגישה חיובית לדברים. ״יש הרבה תחומים שצריך להכיר בתפקיד שלנו והם מתחדשים כל הזמן, כך שלמידה מתמדת חשובה מאוד למנהלי מוצר. מכיוון שהתפקיד הוא לא רק טכנולוגי וכולל עבודה עם הרבה אנשים שונים, חשוב לתת כבוד לאנשים שעובדים איתם ולעבודה שהם מבצעים״, מפרט אלכס.

לדעתו, החברה בדרך להוביל את התחום בו היא עוסקת - מניעת אירועי אבטחה.

הרבה מההצלחה שהוא חוזה לחברה, הוא מייחס לכוח האדם האיכותי והייחודי שעובד בה. ״יש פה גרעין מאוד מוכשר של אנשים, זה מתחיל מהמייסדים״, הוא אומר. ״מנהל הפעילות בארץ הוא איש מקצוע ברמה שלא ראיתי לפני. אנשים אוהבים להיות סביבו והוא מאוד טוב במה שהוא עושה, איש טכנולוגי מדהים. המייסד השני נמצא בארצות הברית, הוא בעל ניסיון מסטארטאפים קודמים, מבין את התעשייה על הצד העסקי והמוצרי ואפשר לדבר איתו עד רמת הפיצ׳ר הבודד, זה לא מובן מאליו״.

אלכס מספר שהעבודה בחברה מתאפיינת בפתיחות רבה, כנות וישירות. ״השיחות מכבדות ומנומקות, יש פתיחות מלאה בין ההנהלה לבין העובדים״, הוא אומר. ״זו חוויה מדהימה לעבוד עם כאלה אנשים, המפתחים שלנו לוקחים בעיה ופותרים אותה מההתחלה ועד הסוף באופן עצמאי, עם פתרונות יצירתיים. מה עוד אפשר לבקש?״

מעבר למקצועיות, עובדים פה אנשים שנעים לעבוד איתם. אנשים חכמים שהשיחות איתם מעניינות ומאתגרות, ככה שכיף לשמוע אותם מדברים גם על תחומים מעבר לעבודה

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלכם? (למפתחים: ספריות, תוכנות, קוד פתוח, קוד סגור; למנהלי מוצר: כלים לניהול משימות, כלים לתקשורת בין מחלקות שונות וכו')

Slack, Jira, Moqups, Google Sheets

על אלו ספרים מקצועיים אתה ממליץ לקולגות? ניהול ממוקד, Essential Scrum

לאילו פודקסטים אתה מאזין? מקצועיים או לא מקצועיים: בכל יום נתון, Smashing Security

אילו אפליקציות/ תוספים משמשים אותך במהלך העבודה? באילו אפליקציות/ תוספים אתה משתמש כדי לנוח מהעבודה? SofaScore, ערוצי עדכונים בטלגרם

האם אתה איש של בוקר או של לילה? לילה, אבל מאוד רוצה לעבור לבוקר

הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה נכנס למשרד? ממלא מים ועובר על ההודעות שהצטברו במהלך הלילה

סרטי חובה/ סדרות שרלוונטיים למקצוע שלך: The Pentagons Wars ממחיש בצורה טובה מה קורה אם מנסים לענות על כל הדרישות ולא מסתכלים על התמונה הגדולה

בלוגים מקצועיים שהם חובה לכל קולגה? לא ממש בלוג, אבל ממליץ על Reddit גם לעדכונים בנושאים מקצועיים

 משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי? Championship Manager 3

תחביב? קרוספיט

איפה אתה מנהל את המשימות שלך? (פתקים, אפליקציה, מחברת)? TextMate

עובדים נוספים

שני עופר

Ux designer

בוריס דנילוביץ׳

Sales Engineer

אלי פריימוביץ

Data Team Lead

יונתן בורד

Senior Backend Developer

ערן כהן

VP Product

משרות פתוחות ב-Preempt