• businessתחום: Cyber Security, Network Security, Security
  • peopleמספר עובדים:50-100
  • access_timeשנת הקמה:2014
  • pin_dropמיקום:רמת גן
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

בוריס דנילוביץ׳

Sales Engineer

התפקיד של בוריס כולל הצגה טכנית של המוצר ללקוחות פוטנציאליים וביצוע של הוכחת היתכנות בסביבת הלקוח. בנוסף, בזכות ההיכרות המעמיקה והייחודית שלו עם החברה והקוד בייס, הוא מסייע גם ל- Sales Engineers האחרים באמריקה.

שני עופר

Ux designer

גיל דוד

DevOps and System Administrator

יש לנו בירה ו-happy hour, אבל זה לא מה שחשוב לאנשים פה, חשוב לנו שאנחנו נמצאים בתחום רציני ומפתחים מוצר רציני עם אנשים רציניים. יש את כל המסביב, זה סטארטאפ, אבל אף אחד לא בא לפה בשביל זה

להיות חלק מגדילה של משהו טוב

בוריס, מהנדס מחשבים בהשכלתו, הצטרף לחברה כמפתח עם הקמתה לפני 5 שנים. את השנה האחרונה הוא העביר בצרפת, בעקבות רילוקיישן יזום.

״יש פה מספר אנשים עם ותק של 4 פלוס שנים, זו העדות הכי חזקה לכך שזה כנראה מקום עבודה טוב״, הוא אומר. ״הסיבה העיקרית להישאר פה הרבה זמן היא האנשים. יש פה אוסף אנשים מאוד חזקים מקצועית, שגם נוח ונעים לעבוד איתם״.

סיבה נוספת שבוריס מציין היא הרצון שלו ״להיות חלק מגדילה של משהו טוב. יצרנו חברה איכותית עם מוצר איכותי״, הוא אומר, ״ובא לי לקחת את זה לשלב הבא, יש לי תחושת בעלות מסוימת למרות שאני לא שותף, יש לי אינטרס שזה יצליח״.

לבוריס יש חלק לא קטן במעבר מהחדר הקטן בו התחילו 4 אנשים ועד לחברה המכובדת שהיא Preempt היום, שמפרנסת למעלה מ-50 אנשים ברחבי העולם ומתגאה במוצר שרץ בהצלחה אצל עשרות לקוחות ברחבי העולם. ״אני מרגיש שזה שלי ואני רוצה לעזור לדחוף את זה אל מעבר לקו הסיום״, הוא מסביר.

אחרי מספר שנים בפיתוח, בוריס עשה שינוי. ״נוצרה הזדמנות להיחשף לדברים שפחות הכרתי: איך נראה לקוח, איך נוצרת עסקה, והרגשתי שאני יכול להיות טוב בזה כי אני שולט בתחום הטכני״. הוא יזם מעבר לאירופה והחברה תמכה בו ואפשרה את המהלך. ״זה לא שסיימתי להשתלט על תחום התכנות ואין לי מה ללמוד יותר, אבל הגעתי לנקודה שבה מה שאני אלמד בשנה בתפקיד חדש, יגדל אותי וירחיב את הידע שלי הרבה יותר״.

איש של פתרונות

התפקיד של בוריס כולל הצגה טכנית של המוצר ללקוחות פוטנציאליים וביצוע של הוכחת היתכנות בסביבת הלקוח. בנוסף, בזכות ההיכרות המעמיקה והייחודית שלו עם החברה והקוד בייס, הוא מסייע גם ל- Sales Engineers האחרים באמריקה.

הוא מעיד, שהחלק האהוב עליו ביותר בתפקיד הוא פתרון בעיות טכניות, עסקיות או אנושיות. ״אני רואה את העולם כפתרונות ובעיות, אני איש של פתרונות. אז כשיש מולי בעיית תוכנה, לא מעניין אותי הכי יפה, הכי יעיל או הכי מגניב - מעניין אותי פתרון טוב ואפקטיבי. ואני לוקח את זה גם למקומות אחרים. הלקוח הפוטנציאלי מאתגר אותנו כי אין לו משאבים פנויים להקצות לשרתים? אני אשב ואמצא פיתרון להתגבר על הבעיה הזו. לצמצם דרישות, להציע פתרונות״.

בוריס מדגיש, שהפן החשוב ביותר עבור העובדים בחברה הוא הפן המקצועי. ״יש פה צוות מאוד חזק. זה גורם לי ללמוד יותר, זה מאתגר אותי ומעניין לי לעבוד עם האנשים האלה. אנחנו סטארטאפ שבו כולם מנוסים, אנחנו ממוקדים במה שחשוב לנו. יש לנו בירה ו-happy hour אבל זה לא מה שחשוב לאנשים פה. חשוב לנו שאנחנו נמצאים בתחום רציני ומפתחים מוצר רציני עם אנשים רציניים. יש את כל המסביב, זה סטארטאפ, אבל אף אחד לא בא לפה בשביל זה״. 

יש פה מספר אנשים עם ותק של 4 פלוס שנים, זו העדות הכי חזקה לכך שזה כנראה מקום עבודה טוב

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלכם? (למפתחים: ספריות, תוכנות, קוד פתוח, קוד סגור; למנהלי מוצר: כלים לניהול משימות, כלים לתקשורת בין מחלקות שונות וכו') פייתון, bash (iTerrm2), מייל, וואטסאפ

איזה פלייליסט אתה שומע בזמן העבודה? ואיפה אתה מוצא את המוסיקה? ספוטיפיי

איזה סגנון מוזיקלי מעדיף לשמוע בזמן העבודה? פרוגרסיב מטאל

האם אתה איש של בוקר או של לילה? לילה

הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה נכנס למשרד? קפה

סרטי חובה/ סדרות שרלוונטיים למקצוע שלך?

Office Space, Glengarry Glen Ross

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד

הגאדג'ט שאתה הכי רוצה לקנות עכשיו? בדיוק הרגע קיבלתי את האוזניות עליהן אספר בעוד כמה סעיפים. אז עדיין אין לי גחמה חדשה

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי?

Planescape: Torment, Grim Fandango

תחביב? לשתות בחברה טובה

באילו אוזניות אתה משתמש? Sony WH1000XM3

איפה אתה מנהל את המשימות שלך? (פתקים, אפליקציה, מחברת)? חצי בראש, חצי בלו״ז

טמפרטורה אידיאלית במזגן? 24

עובדים נוספים

נופר סמו

Senior Back-end Developer

ערן כהן

VP Product

אלי פריימוביץ

Data Team Lead

אלכס טליאנסקי

Product Manager

יונתן בורד

Senior Backend Developer

משרות פתוחות ב-Preempt