• businessתחום: Cyber Security, Network Security, Security
  • peopleמספר עובדים:50-100
  • access_timeשנת הקמה:2014
  • pin_dropמיקום:רמת גן
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

יונתן בורד

Senior Backend Developer

התפקיד שלו כולל תכנון, ביצוע ודילוור של פיצ׳רים End to end.

גיל דוד

DevOps and System Administrator

אלי פריימוביץ

Data Team Lead

לא לפחד מדברים שאתה לא מכיר

יונתן, בוגר תואר ראשון במדעי המחשב מאוניברסיטת בן גוריון, הצטרף לחברה לפני שנה. התפקיד שלו כולל תכנון, ביצוע ודילוור של פיצ׳רים End to end. ״התפקיד פה מאוד גמיש, העבודה גמישה ומאפשרת לאנשים לקחת כמה אחריות שהם רוצים על כל מיני תחומים״, הוא מסביר, ״לכן, הגדרת התפקיד לא מאוד רלוונטית, הגדלת הראש יכולה להיות אינסופית״.

יונתן מעיד שהוא זוכה לרוח גבית מהנהלת החברה לעסוק בכל תחום שמושך אותו, גם אם הוא לא קשור באופן ישיר לתפקידו הרשמי - פיתוח תהליכי עבודה, QA ועוד. החלק האהוב עליו ביותר בתפקיד הוא ״לסיים משימה בצורה הטובה ביותר ולראות את הפרצוף השמח של מנהל הפרויקטים״.

העבודה טומנת בחובה מן הסתם גם אתגרים. ״כמו בכל עבודה טכנית, מתקיים כל הזמן מתח בין הזמן שיש לך לביצוע העבודה לבין הזמן שלוקח לבצע אותה״.

לדבריו, כיוון ש-Preempt היא חברה שעושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית, ״אתה כל הזמן עושה דברים חדשים, שאף אחד עוד לא עשה, ולכן קשה להעריך כמה זמן הם ייקחו וכמה טוב תוכל לעשות אותם. אבל זה מה שעושה את העבודה מעניינת״.

יונתן מוצא שכדי להצליח בתפקיד, הוא נדרש להיות בעל רצון ללמוד, ״ולא לפחד מדברים שאתה לא מכיר״. לדבריו, זו תכונה שקשה למצוא. ״אנשים אוהבים להגיד את זה על עצמם אבל הם לא באמת כאלה״, הוא אומר. ״אם אתה מפחד יהיה לך קשה פה, כי מתעסקים אצלנו בהמון טכנולוגיות - ולא בדרכים ובצורות שלרוב מתעסקים בהן. לחברה תמיד יש עין אחת פתוחה להכניס עוד תחומים טכניים ומסחריים חדשים, כך שחייבים להיות פתוחים ללמוד״.

מתעסקים אצלנו בהמון טכנולוגיות - ולא בדרכים ובצורות שלרוב מתעסקים בהן. לחברה תמיד יש עין אחת פתוחה להכניס עוד תחומים טכניים ומסחריים חדשים, כך שחייבים להיות פתוחים ללמוד

 לדבר עם כולם על הכל

לדעת יונתן, תוך כמה שנים החברה תעשה אחד משני דברים: אקזיט או הנפקה. ״המוצר שלנו מאוד מוצלח, עובדתית - יש לו לקוחות מרוצים. אני חושב שהוא מציע משהו שמוצרים אחרים לא מציעים, יש פה דרייב טכנולוגי חדש ואנשים חזקים טכנית ויש פה חזון שאני מרגיש כל יום כשאני מגיע: לחדש בתחום נישתי פורץ דרך, שיש לו מקום בעולם הזה״.

את עצמו הוא רואה מתעסק בתחומים טכניים שמעניינים אותו וממשיך לגדול עם החברה. 

״אחד הדברים הכי חזקים ומורגשים בחברה הזאת זו מידת הפתיחות והשקיפות שבה היא פועלת. אתה יכול לדבר עם כולם על הכל - אין נושא שאי אפשר לפתוח לדיון. זה ההבדל בין מקום עבודה שכיף לך לבוא אליו בבוקר, כי גם אם משהו יפריע לך תוכל להתבטא ולקבל מענה הולם, לבין חברה של אנחנו מקבלים החלטות ואתם מבצעים״, הוא מסכם.

אתה כל הזמן עושה דברים חדשים, שאף אחד עוד לא עשה, ולכן קשה להעריך כמה זמן הם ייקחו וכמה טוב תוכל לעשות אותם. אבל זה מה שעושה את העבודה מעניינת

עוד כמה שאלות...

לאילו פודקסטים אתה מאזין? מקצועיים או לא מקצועיים? מאזין למלא פודקאסטים האמת: hard core history

איזה פלייליסט אתה שומע בזמן העבודה? ואיפה אתה מוצא את המוסיקה? נע בין מוסיקת משרד ישראלית שקטה לבלאק מטאל רועש באוזניות, תלוי באיזה מוד אני נמצא

האם אתה איש של בוקר או של לילה? שאלה טובה. אני איש של הצהריים המוקדמים

הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה נכנס למשרד? מכין קפה ואוכל סנדביץ׳ עם טחינה

האתר הראשון שאתה נכנס אליו בבוקר? פייסבוק או רדיט

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד

הגאדג'ט שאתה הכי רוצה לקנות עכשיו: אני תמיד רוצה לקנות מצלמות, לא שיש לי זמן לצלם, אבל זה מה שהייתי קונה (חבל שזה עולה 12-13 אלף שקל)

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי? Command and conquer

תחביב? צילום

המקום הכי אהוב במשרד? המטבח

איפה אתה מנהל את המשימות שלך? (פתקים, אפליקציה, מחברת)? ג׳ירה

טמפרטורה אידיאלית במזגן? 22.5 מעלות

איזה חוק - כתוב או לא כתוב - קיים בעבודה (למשל לא לחמם דגים במיקרו), ואיזה חוק חסר לדעתך? אסור לשחק פינג פונג בין 14-16

עובדים נוספים

אלכס טליאנסקי

Product Manager

ערן כהן

VP Product

שני עופר

Ux designer

נופר סמו

Senior Back-end Developer

בוריס דנילוביץ׳

Sales Engineer

משרות פתוחות ב-Preempt