• businessתחום: Cyber Security, Network Security, Security
  • peopleמספר עובדים:50-100
  • access_timeשנת הקמה:2014
  • pin_dropמיקום:רמת גן
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

נופר סמו

Senior Back-end Developer

התפקיד של נופר כולל פיתוח פיצ׳רים מקצה לקצה, כולל עבודה מול מנהלי המוצר, הנחייה של ה-QA ושל מפתחי פרונטאנד, ולבסוף תמיכה בפיצ׳רים במסגרת support ללקוחות.

בוריס דנילוביץ׳

Sales Engineer

שני עופר

Ux designer

היה לי מאוד חשוב להיות בחברה של אנשים מקצועיים וחזקים טכנולוגית כך שאפשר יהיה ללמוד מהם, ופה זה בהחלט המצב

למצוא פתרונות יצירתיים ומהירים

במהלך לימודי התואר הראשון בביו-אינפורמטיקה, נופר גילתה שהיא מתחברת יותר לקורסים העוסקים במדעי המחשב. ל-Preempt היא הצטרפה לפני 3 שנים. ״העבודה פה נוחה מאוד. מאפשרים לנו לעבוד מהבית ונותנים עצמאות מלאה בביצוע המשימות, סומכים עלינו שנעשה אותן על הצד הטוב ביותר״.

נופר מעידה, שאחד השיקולים שהובילו אותה בבחירת מקום העבודה היה המקצועיות של עמיתיה. ״היה לי מאוד חשוב להיות בחברה של אנשים מקצועיים וחזקים טכנולוגית כך שאפשר יהיה ללמוד מהם, ופה זה בהחלט המצב. אנחנו עובדים הרבה בצוות ואפשר תמיד להיעזר אחד בשני״.

התפקיד של נופר כולל פיתוח פיצ׳רים מקצה לקצה, כולל עבודה מול מנהלי המוצר, הנחייה של ה-QA ושל מפתחי פרונטאנד, ולבסוף תמיכה בפיצ׳רים במסגרת support ללקוחות. החלק ממנו היא שואבת את הסיפוק הרב ביותר הוא כתיבת הקוד: ״אני אוהבת לראות את הקוד שכתבתי עובד״, היא אומרת. ״יש בזה המון סיפוק, לדעת שלקוחות משתמשים במשהו שאני כתבתי״.

הפן המאתגר של העבודה, לדברי נופר, הוא ריבוי משימות בו זמנית ועבודה תחת לחץ. ״כשאנחנו לחוצים להוציא גרסה למשל, צריך לעשות תעדוף של המשימות ולהספיק הרבה דברים במקביל״. לדבריה, הצוות לא מאבד את הראש. ״אנחנו מנסים להיות ריאליים״, היא מסבירה.

כדי להצליח בתפקיד, נופר נדרשת להיות בעלת יכולת חשיבה אנליטית טובה, יכולת עבודה בצוות, גמישות מחשבתית ויכולת ללמוד דברים מהר. ״צריך לחשוב מחוץ לקופסה ולמצוא פתרונות מהירים יותר, לאו דווקא לפי הספר״, היא אומרת, ״כדי להגיע לפתרונות האלה צריך יצירתיות״.

מרגישים שההנהלה היא חלק מאיתנו

נופר מאמינה שהשנים הקרובות יביאו איתן צמיחה וגדילה לחברה. ״אנחנו נותנים הרבה ערך ללקוחות ועומדים מאחורי המילה שלנו - נותנים שירות לקוחות אמין, ומספקים פיצ׳רים שאין לחברות אחרות כמו יכולת לחסום תרחישים בזמן אמת ויכולת לעשות אימות דו שלבי כדי שהיוזר יוכל לאמת את הפעולות שהוא עושה בעצמו והאדמין יוכל להתפנות למשימות חשובות יותר״.

נופר מספרת שהחברה מקפידה על work life balance ומספקת לעובדים הזדמנות להתפתח מקצועית וללמוד דברים חדשים. ״נותנים לנו אפשרות להגיע לכנסים, יש מסגרות שמפתחות את היכולות, כמו ההאקתון שערכנו למשל״.

נופר מעריכה את העצמאות שהחברה מאפשרת לעובדיה בביצוע המשימות ואת ההתנהלות בשקיפות. ״זה מאוד נחמד שמשתפים אותנו במה שקורה בחברה״, היא אומרת. ״מעדכנים אותנו בפידבקים מלקוחות ומציגים בשקיפות את מצב החברה. אנחנו מרגישים שההנהלה היא חלק מאיתנו ולא גוף שמדבר איתנו מלמעלה״.

אנחנו נותנים הרבה ערך ללקוחות ועומדים מאחורי המילה שלנו - נותנים שירות לקוחות אמין, ומספקים פיצ׳רים שאין לחברות אחרות

עוד כמה שאלות...

אילו אפליקציות/ תוספים משמשים אותך במהלך העבודה? באילו אפליקציות/ תוספים אתה משתמש כדי לנוח מהעבודה?

Slack, keyboard maestro, אפליקציות Security שהמוצר שלנו מתממשק איתן כמו Okta, Duo

האם את אישה של בוקר או של לילה? לילה

הדבר הראשון שאת עושה כשאת נכנסת למשרד? שותה את הקפה שקניתי למטה מכספי התן ביס, בזמן שרומן ה CTO מציע להכין לי קפה במכונה פעם הבאה

סרטי חובה/ סדרות שרלוונטיים למקצוע שלך? IT crowd

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד

תחביב? יוגה, קיר טיפוס

המקום הכי אהוב במשרד? ערסל נדנדה

איפה את מנהלת את המשימות שלך? (פתקים, אפליקציה, מחברת)? One note

טמפרטורה אידיאלית במזגן? 19

איזה חוק - כתוב או לא כתוב - קיים בעבודה (למשל לא לחמם דגים במיקרו), ואיזה חוק חסר לדעתך? שאנשים יפסיקו לשיר במקלחת

עובדים נוספים

אלכס טליאנסקי

Product Manager

אלי פריימוביץ

Data Team Lead

יונתן בורד

Senior Backend Developer

ערן כהן

VP Product

גיל דוד

DevOps and System Administrator

משרות פתוחות ב-Preempt