• businessתחום: Analytics, Big Data, Cloud Data Services, Enterprise Software, Information Technology, Open Source, Software
  • peopleמספר עובדים:250-500
  • access_timeשנת הקמה:2011
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

לימור טל

Director of Data

מנהלת קבוצה שאחראית על 3 תחומים: אפיון ובניית פלטפורמת נתונים (BI), ניתוח נתונים (Analytics) ובחירת והטמעת מערכות מידע בחברה (MIS)

גיטה שמואלי

Technical Support Engineer

לירן אמיר

Senior Software Engineer

היכולת להפוך מספרים לסיפור

לימור, מהנדסת תעשיה וניהול עם תואר שני במדעי המחשב, עובדת בחברה שנתיים וחצי. התפקיד שלה כולל ניהול קבוצה שאחראית על 3 תחומים: אפיון ובניית פלטפורמת נתונים (BI), ניתוח נתונים (Analytics) ובחירת והטמעת מערכות מידע בחברה (MIS).

הצוות שלימור מנהלת נמצא בגדילה מתמדת: "עכשיו למשל אני מחפשת אנליסט ומנתח מערכות מנוסים שיצטרפו אלינו", היא מספרת.

כדי להצליח בתפקידה לימור נדרשת להיות בעלת יכולת ראיה מערכתית: "אני צריכה להבין מה מניע את עולם התוכן שבו אנו פועלים ואיך אפשר לחבר בין תהליכים ומקורות מידע שונים בארגון ליצירת תמונה של 360 מעלות לגבי הלקוחות שלנו, הפעילות וההעדפות שלהם", היא מסבירה.

בנוסף נדרשת יכולת הנעת אנשים ותהליכים וחיבור בין מספרים לתובנות: "היכולת להפוך מספרים לסיפור המשקף התנהגות עסקית, ממנו ניתן להסיק מסקנות ולקבל החלטות עתידיות - קריטית למילוי התפקיד", אומרת לימור.

אני אוהבת לראות את התרומה שיש לקבוצה לצמיחת החברה, באמצעות איסוף, עיבוד וניתוח נתונים, יצירת דו"חות והסקת מסקנות שמשפיעים על תהליך קבלת ההחלטות העסקיות

אוסף מיוחד של אנשים מדהימים

לימור מספרת שהחברה נמצאת בצמיחה מהירה ומכוונת להנפקה בעתיד הלא רחוק. "כחלק מהתפתחות החברה, גדלה ההבנה לחשיבות הנתונים ומערכות המידע והשפעתם על כיוון הצמיחה של החברה״, היא מסבירה.

לימור מספרת שהיא נהנית לראות איך קבוצת ה-data צומחת במקביל לחברה, תומכת ביותר פונקציות עסקיות, מתרחבת לתחומים חדשים, ומפתחת תהליכים ומערכות המותאמים לגידול החברה.

"מחלקת ה–data מחוברת יותר לצד העיסקי של החברה ופחות לצד הפיתוחי -מוצרי״, היא מסבירה. ״יחד עם אנשי המוצר ומנהלי הפיתוח אנחנו מנסים לקדם תהליכים שישפרו את איסוף הנתונים מהמוצר ועל ידי כך לשדרג את תהליך הפיתוח והתכנון".

לימור אומרת שיש הרבה יתרונות בעבודה ברדיס לאבס, אבל הדבר הבולט ביותר הוא הפן האנושי. ״יש בחברה אוסף מיוחד של אנשים מדהימים עם יכולות מקצועיות מאוד גבוהות״, היא אומרת. ״כיף להגיע למקום עבודה שבו אתה מעריך את הקולגות ומאוד נהנה לעבוד איתם. קשרי החברות בין האנשים באים לידי ביטוי גם מעבר לשעות העבודה".

מעבר לקשרים האישיים, לימור מספרת שהחברה משקיעה הרבה בעובדים גם ברמה המקצועית וגם ברמה האישית והחברתית: ״זה בא לידי ביטוי בסדנאות למנהלים, קידום מקצועי של עובדי החברה, ימי גיבוש, שיעורי פילאטיס, אירועים מושקעים בחגים, Happy Hour שבועי ועוד", היא מספרת.

אני מרגישה שמאוד משקיעים בעובדים גם ברמה המקצועית וגם ברמה האישית והחברתית: סדנאות למנהלים, קידום מקצועי של עובדי החברה, ימי גיבוש,  שיעורי פילאטיס, אירועים מושקעים בחגים, Happy Hour שבועי ועוד

עוד כמה שאלות...

מה חלמת להיות כשתהיי גדולה? חלמתי להיות דיילת. תמיד אהבתי לנסוע ולגלות מקומות חדשים

ניהול משימות יש לי מחברת או פד עכבר שהוא בעצם מקום לרשימות וגם Trello & Jira

שעות עבודה שעות העבודה גמישות. כיוון שאני גם עובדת מול המשרד בסן פרנסיסקו אז יש ימים שאני יוצאת יותר מוקדם מהמשרד ואז ממשיכה בשיחות בשעות הערב

איש של יום או לילה? אני הכי פרודוקטיבית בשעות הבוקר המאוחרות. אני צריכה את הזמן להתעורר ולהתארגן בבוקר ואי אפשר להגיד שאני ערנית יותר מדי בשעות הלילה

דבר ראשון שעושה כשנכנס לעבודה מברכת בבוקר טוב ושותה קפה

פודקאסטים מומלצים "חושבים טוב"- פסיכולוגיה חיובית של יהודית כץ, ״שיר אחד״ פודקאסט מרתק שמתאר את מאחורי הקלעים של תהליך יצירת שירים ישראלים. כל פרק מדבר על שיר אחר. ופודקאסט הורות של עינת נתן והילה קורח – יש הרבה קורלציה בין ניהול לבין הורות 😊

מוזיקה מועדפת אני מקשיבה ל-99fm  ובוחרת פלייליסט לפי מצב הרוח והמשימה

דמות מעוררת השראה Sheryl Sandberg - Facebook

iOS או אנדרואיד? iOs

גאדג'ט נחשק מצלמת פולארויד

תחביב יוגה.

מקום אהוב במשרד הכורסא העגולה ב Fun Room. אפשר להתרווח בתוכה  ולבהות בתנועת הרכבים באיילון. זה מאוד מדיטטיבי

טמפרטורה אידיאלית עדיף מזגן כבוי ולפתוח חלון

עובדים נוספים

נחמיה ברהן וורקה

QA & Automation Engineer

אורי שחר

Director of Software Engineering

חן אזולאי

Senior Automation Engineer

ארז אטיה

Software Engineer

טל שקולניק

Director, EMEA Solution Architects