• businessתחום: Analytics, Artificial Intelligence, Cloud Computing, CRM, Enterprise Software, Machine Learning, SaaS
  • peopleמספר עובדים:500+
  • access_timeשנת הקמה:1999
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

איתי ברק

Senior Director of Product Management

איתי מוביל צוות של מנהלי מוצר בישראל ובסן-פרנסיסקו, העובדים מול גופי הפיתוח ומגדירים את תכולת העבודה לגרסאות הבאות.

עזר אנגלר

R&D team leader

שי קינן

Frontend Architect

מושג המשפחה, Ohana, הוא ערך מרכזי בחברה

איתי, בעל  תואר שני בהנדסה מכנית ותואר שני במנהל עסקים, בחר בתחום ניהול המוצר מתוך אהבת האתגרים שבו - מציאת פתרונות לבעיות מורכבות של לקוחות ורתימת גורמים שונים בחברה, שלא בהכרח מדווחים אליך, לבניית הפתרונות בצורה הטובה ביותר. הוא הצטרף לסיילספורס לפני כחצי שנה, עם רכישת החברה בה עבד (ClickSoftware).

 ״ההפתעה הגדולה עבורי הייתה הערכים והתרבות הארגונית של סיילספורס״, הוא אומר. "כשהתחילו השמועות על הרכישה, שאלתי את עצמי האם סיילספורס היא חברה שארצה לעבוד בה. האם אוכל להמשיך לממש פה את השאיפות שלי? ככל שלמדתי יותר כך גיליתי שזה המקום הנכון בשבילי ולא רק בגלל המוצרים שסיילספורס מפתחת אלא בעיקר בגלל התרבות הארגונית וסביבת העבודה, שמאפשרות לעובדים את החופש לעסוק בנושאים שחשובים להם. מאוד קל להתחבר לחברה ששמה בראש סדר העדיפויות נושאים כמו רווחת העובד, שוויון, ובמקרה שלי גם קיימות - תחום שמאוד קרוב לליבי״.

איתי מוביל צוות של מנהלי מוצר בישראל ובסן-פרנסיסקו, העובדים מול צוותי פיתוח ומגדירים להם את תכולת העבודה לגרסאות הבאות. ״הממשקים העיקריים שלי הם מול מנהלי פיתוח בישראל וארה״ב, וכן גופי ה-Marketing, PS, Pre-Sale ו-Customer Success״, הוא מפרט. ״מעבר לכך, אני חבר בצוות ההובלה של Earthforce Israel – קבוצה שנועדה לקדם פעילויות, הסברה ומדיניות בחברה בנושאים סביבתיים״.

איתי מעיד שהעבודה עם מספר גופי פיתוח במיקומים שונים בעולם וייצור הערך עבור הלקוחות, הם חלק מהדברים האהובים עליו ביותר בתפקיד, יחד עם היכולת ליזום ולקדם תהליכים ורעיונות. ״אפשר היה לצפות שיהיה מדובר במשהו מורכב בגלל גודל החברה, אבל זה פשוט באופן די מפתיע״, הוא אומר. 

התפקיד של הצוות הוא לתכנן ולקדם מוצרים שמאפשרים לחברות לנהל את כוח האדם שלהן בשטח בצורה יעילה יותר. כדי להצליח בתפקידו, מנהל מוצר בצוות צריך לדעת לשאול את השאלות הנכונות, להקשיב לצרכי הלקוח ובעלי העניין, לתעדף את הדרישות הרבות, ליצור מוטיבציה בקרב צוותי הפיתוח ולוודא שתוכניות יוצאות לפועל.  יצירתיות זה ה- secret sauce. היא יכולה לעשות את ההבדל בין מנהל מוצר טוב למנהל מוצר מצויין. 

איתי מספר שמושג המשפחה, Ohana, הוא ערך מרכזי בסיילספורס. ״הקונספט הזה מאוד חזק פה ומדהים לראות את זה עובד בחברה של 50 אלף איש. זה לא רק סלוגן. החברה משקיעה המון כדי לתת לכולנו תחושה שרואים כל אחד ואחת מאיתנו באופן אישי ושכולנו משפחה אחת גדולה שנבנית על ערכים של ערבות הדדית, פתיחות, סובלנות וכדומה״. לדעתו, הדגש על המשפחתיות הופך את ההשתלבות של עובדים מחברות שנרכשות לתוך סיילספורס קל וטבעי.

כדי לשמור על הובלת השוק, סיילספורס נדרשת להשקיע בחדשנות. איתי מספר שבתחום שלו, למשל, עושים שימוש ב- Machine Learning כדי לחזות דברים כמו הזמן שיקח לטכנאי להשלים עבודה מסויימת, או הסיכוי שהלקוח יבטל פגישה שנקבעה לו למחר בבוקר. ״זה מאפשר ללקוחות שלנו תכנון מדוייק יותר שנותן להם המון ערך ובסופו של דבר הופך אותם למצליחים יותר״, הוא אומר.

השקעה לא פחותה עושה החברה ב-Well Being של העובדים ובתרומה לקהילה. ״סיילספורס מעודדת עובדים להתנדב ומקצה לכל עובד 7 ימי התנדבות בשנה. היא משווה תרומות של עובדים לעמותות ומעודדת אנשים לקחת חלק בקבוצות שמקדמות נושאים ערכיים שונים״, מפרט איתי. כאמור, הוא עצמו חלק מקבוצת Earthforce. ״אני מאוד שמח שיש לי אפשרות להשקיע חלק מהזמן שלי בנושאים סביבתיים כמו צמצום שימוש בחד פעמי, ארגון פעילויות, הסברה ועוד״. 

בניהול מוצר יש המון אלמנטים של עיצוב ודגש על חווית משתמש. אנחנו עובדים עם אנשי UX כדי לוודא שהחוויה עבור המשתמשים שלנו תהיה מובנת, נעימה ואיכותית.״

סיילספורס סיפקו לי את המסגרת לעסוק בדברים שחשובים לי, מעבר לעבודה השוטפת. כשאתה מגלה שיש הרבה שותפים איתך לדרך הזו, שרוצים לקדם את אותם דברים, הכל הופך לקל יותר

מהם כלי העבודה שלכם? משתמשים בהרבה כלים אבל לדעתי הכלי המרכזי של מנהל מוצר, שעוסק לא מעט ב- storytelling, הוא המצגת

על אלו ספרים מקצועיים אתה ממליץ לקולגות? The lean startup, The Servant Leader

איזה פלייליסט אתה שומע בזמן העבודה? ואיפה אתה מוצא את המוסיקה? Spotify או 99FM

האם אתה איש של בוקר או של לילה? לגמרי לילה

האם יש לך חיית מחמד? האם אתה נוהג להביא אותה למשרד? יש אבל אני לא סומך עליו שלא יחרב את המשרד אז הוא נשאר בבית

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי? Red Alert

תחביב? סנובורדינג

המקום הכי אהוב במשרד? הקפיטריה. Where it all happens

באילו אוזניות אתה משתמש? Jabra earbuds

איפה אתה מנהל את המשימות שלך? (פתקים, אפליקציה, מחברת): משימות קצרות כותב על הלוח במשרד. אם הן דורשות מעט יותר זמן – מכניס ליומן

עובדים נוספים

נור זועבי

QA Engineer

טל מרום

Director, Product Management

אנה רזניקוב

SW Developer & Data scientist

כרים פנאדכה

Senior engineer and Devops manager

שיר זלצברג

User Interface/User Experience

רוני בן-עוז

Back-end developer

עדן גל

Big data developer