• businessתחום: Analytics, Artificial Intelligence, Cloud Computing, CRM, Enterprise Software, Machine Learning, SaaS
  • peopleמספר עובדים:500+
  • access_timeשנת הקמה:1999
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

אנה רזניקוב

SW Developer & Data scientist

אנה עובדת על מוצר שמסייע לאנשי מכירות לתעדף את העבודה שלהם.

עדן גל

Big data developer

שיר זלצברג

User Interface/User Experience

לוקחת חלק משמעותי בפיתוח המוצרים

אנה היא בוגרת תואר בביואינפורמטיקה, מקצוע המשלב Machine Learning, סטטיסטיקה והסתברות ברמה מתקדמת. לסיילספורס היא הגיעה לפני שנה וחצי, כשחיפשה עבודה שתשלב דאטה סיינס והנדסת תוכנה. ״פיתוח של שני התחומים ביחד - זה מאוד מקדם מקצועית, השלם יותר גדול מסך חלקיו. אתה תדע להיות יותר טוב באחד אם תדע גם את השני. אני תמיד שואפת להעמיק ולדעת יותר בתחומים שבהם אני מתעסקת, התחומים האלה מאוד מעניינים אותי והתפקיד מאפשר לי לעשות בדיוק את זה״, היא אומרת.

״המטרה שלנו היא להפוך את מערכת ה-CRM לחכמה יותר״, מסבירה אנה. ״אנחנו משתמשים בכל המידע שהמשתמשים שלנו מזינים למערכת או שמוזן אוטומטית ומייצרים ממנו תובנות שעוזרות ללקוחות שלנו להיות יעילים יותר. זה מאתגר משום שהדאטה של כל לקוח נראה אחרת״.

המוצר שאנה עובדת עליו הוא מודל שמסייע לאנשי מכירות לתעדף את העבודה שלהם. ״יש לנו מערכת אוטומטית שיודעת להתאים לכל חברה מודל נפרד באופן אוטומטי״, היא אומרת. ״תוך כדי עבודה אני לומדת המון מההתנסות ומהאנשים שאני עובדת איתם ויש להם הרבה ניסיון״. אנה מספרת שהיא תמיד מרגישה שיש לה מקום להביע את דעתה ולהציע רעיונות ומרגישה שהיא לוקחת חלק משמעותי בפיתוח המוצרים ובהשפעה על עתיד המוצרים.

אנה שותפה בשתי קבוצות תרומה לקהילה, אחת שנועדה לקדם נשים והשנייה שמתמקדת בקיימות ושמירה על הסביבה. ״סיילספורס מאוד מקדמת תרומה לקהילה, אם זה תרומה כספית או תרומה של המוצרים שלנו לעמותות וגם נותנת לכל עובד שעות התנדבות על חשבון שעות העבודה (7 ימי עבודה מלאים בשנה) ומאוד דוחפת להשתמש במשאב הזה״, מספרת אנה. ״השתייכות לקבוצות עוזרת להכיר אנשים מכל רחבי החברה שמעניינים אותם אותם דברים שמעניינים אותך וזה נותן הרגשה טובה לפעול בתחומי התנדבות״.

תחום קידום הנשים מאוד קרוב לליבה והיא הייתה רוצה לסייע לנשים נוספות לראות את תחום מדעי המחשב ומדעים מדויקים בכלל כאופציה עבורן. ״הייתי רוצה שנשים פחות יפחדו ״ממקצועות גבריים״ או שהמושג הזה בכלל לא יהיה קיים יותר״, היא אומרת. בזכות פעילות הקבוצה, בין היתר, הוקם בחברה סניף של she codes ונרקם שיתוף פעולה עם חברת תעשיידע לקידום נערות בתחום מדעי המחשב.

גם קבוצת איכות הסביבה מגיעה להישגים מרשימים: ״הנושא מאוד חשוב למנכ״ל החברה ויש לחברה יוזמות מאוד גדולות בתחום הזה כמו השאיפה להיות Zero Net Emission, ההתחייבות לבנות משרדים בצורה שמקטינה את טביעת הרגל האקולוגית והשתתפות ביוזמת ׳טריוליון עצים׳ במסגרתה סיילספורס התחייבה גלובלית לשתול 100 מיליון עצים״.

יש בסיילספורס הרבה אפיקי קידום מקצועיים, נותנים לכל אחד יכולת השפעה מאוד גדולה ואחריות על המוצרים שאנחנו מפתחים

אני מרגישה שתמיד יש לי מקום להביע את דעתי, להציע רעיונות ומרגישה שאני לוקחת חלק משמעותי בפיתוח המוצרים שלנו ובהשפעה על עתיד המוצרים

עוד כמה שאלות...

איזה פלייליסט את שומעת בזמן העבודה? ואיפה את מוצאת את המוסיקה? בספוטיפי, וזה תלוי במצב הרוח, אם אני מקודדת בראבאק זה יהיה כנראה עומר אדם, אחרת משהו רגוע כמו שירי ארץ ישראל הישנה, ביטלס או עלובי החיים - המחזמר המלא

האם את אישה של בוקר או של לילה? הכי של בוקר

האם יש לך חיית מחמד? האם את נוהגת להביא אותה למשרד? יש לי חתול, והוא היה רוצח אותי בשנתי אם הייתי מנסה להביא אותו לעבודה

הדבר הראשון שאת עושה כשאת נכנסת למשרד? מכינה תה ואז עוברת בכל המשרד ואומרת לכולם בוקר טוב

סרטי חובה/ סדרות שרלוונטיים למקצוע שלך? עמק הסיליקון, כל כך מדויק!

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד!

תחביב? יוגה, שיפוץ רהיטים, גינון

 המקום הכי אהוב במשרד? הסלון המשרדי שלנו, עם ספות נוחות, אווירה טובה, ונוף מעולה

עובדים נוספים

איתי ברק

Senior Director of Product Management

כרים פנאדכה

Senior engineer and Devops manager

טל מרום

Director, Product Management

רוני בן-עוז

Back-end developer

שי קינן

Frontend Architect

עזר אנגלר

R&D team leader

נור זועבי

QA Engineer

משרות פתוחות ב-Salesforce