• businessתחום: Analytics, Artificial Intelligence, Cloud Computing, CRM, Enterprise Software, Machine Learning, SaaS
  • peopleמספר עובדים:500+
  • access_timeשנת הקמה:1999
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:מרכז פיתוח של חברה בינלאומית

טל מרום

Director, Product Management

הגדרת התפקיד של טל היא בעצם מנהיג המוצר. הוא צריך לתפעל גופים פנימיים וחיצוניים ולקבל הרבה החלטות.

נור זועבי

QA Engineer

שיר זלצברג

User Interface/User Experience

ברגע שנכנסים מרגישים את האיכות של המקום

את ההצצה הראשונה לתחום ההייטק והמוצר טל קיבל בצבא. לאחר השירות הצבאי הוא עבד כמפתח מול מנהלי המוצר והתאהב באופן בו הם הופכים רעיון למוצר או פיצ׳ר. ״הבנתי שזה מה שאני רוצה לעשות״, הוא אומר. 

טל הגיע אל דאטורמה מתחום ניהול המוצר להקמה של גוף ה Proffesional Services בחברה. ״פגשתי המון לקוחות והבנתי לראשונה את ההשפעה הגדולה שיש למוצר עבורם. ראיתי בעיניים איך אותם רעיונות שאנחנו חושבים עליהם, הופכים למציאות כחלק מהפלטפורמה שלנו ונותנים ערך ועוזרים בחיי היום יום של הלקוחות שלנו״, הוא מספר.״

״האהבה שלי למוצר היא מה שמניעה אותי להתקדם בחברה. אני באמת חושב שהוא מוצר טוב. אני משוחד כי אני חלק מהבנייה שלו אבל מספיק נכחתי בחיי הלקוחות שלנו, b2b וגם לקוחות קצה, כדי להבין שהמוצר שלנו משנה את החיים שלהם וחוסך להם המון זמן״, אומר טל.

הגדרת התפקיד של טל היא בעצם מנהיג המוצר. הוא צריך לתפעל גופים פנימיים וחיצוניים ולקבל הרבה החלטות. ״התפקיד שלי הוא לחשוב על דברים שיביאו ערך לחברה ויעזרו לה להגשים את היעדים שלה. היום אני מנהל צוות של אנשים שזה התפקיד שלהם״, הוא מסביר.

התפקיד משאיר לו המון ספייס לצמוח. לדבריו, הגישה הזו ״מתחילה ומונהגת מה vp product והרוח ממשיכה. אז אני מחד ממצה את היכולות שלי ומאידך יש עוד לאן לצמוח״.

טל לוקח חלק בתוכנית Leap, תכנית מקצועית למנהלי מוצר פנימיים בסלייספורס, במסגרתה מקבלים מנהלי המוצר ידע מקצועי רב. התכנית כוללת 40 מנהלים מכל סניפי החברה ומכל המוצרים, כך שבנוסף לידע המקצועי המנהלים יוצרים רשת קשרים חשובה.

טל מספר שהחלק האהוב עליו ביותר בעבודתו הוא החלק של היצירה הממוקדת. ״כאנשי מוצר תפקידנו לחלום וליצור, מה שעושה לי כיף זה ליצור עבור מטרה ממוקדת אחרי שתחקרתי את הלקוחות לגבי הצרכים הספציפיים שלהם. בנוסף, העובדה שלמוצר יש ערך מיידי בחיי היום יום של הלקוחות שלנו מוסיפה הרבה סיפוק״.

לצד המקצועיות, טל מספר שהאווירה בחברה מדהימה. ״ברגע שנכנסים מרגישים את האיכות של המקום, החל מאיך שדואגים לעובדים במשרד עד לסביבת העבודה העוטפת ועושה תחושה של כיף להגיע לעבודה״, הוא מפרט.

טל מספר שהחברה באמת עובדת לפי הערכים שחרטה על דגלה: ״אמון, למשל, זה ממש מה שמוביל פה את העשייה. כל המיינד סט שלנו משתנה, אני עובד ויוצר עבור הלקוחות שלנו״.

ערכים נוספים שמורגשים לדברי טל בעבודה בחברה הם ה-diversity וה-Equality. ״ברמה האישית אני מרגיש שמקבלים אותי בלב שלם. סיילספורס מחבקת מיעוטים, אני מרגיש פה כמו שווה בין שווים וזה לא מובן מאליו, מחמם את הלב לעבוד בסביבת עבודה כזו. בתור מנהל בחברה יש לי גיבוי מלא לגייס כל אחד שמתאים לעבודה, ללא קשר לדת גזע ומין״.

אמנם אנחנו כבר חלק מחברה גדולה אבל אווירת הסטארטאפ עדיין פה ויש המון נינוחות באוויר. זה בא לידי ביטוי בתרבות העבודה ובאנשים חכמים, כיפיים ואיכותיים

כאנשי מוצר תפקידנו לחלום וליצור, מה שעושה לי כיף זה ליצור עבור מטרה ממוקדת אחרי שתחקרתי את הלקוחות לגבי הצרכים הספציפיים שלהם. בנוסף, העובדה שלמוצר יש ערך מיידי בחיי היום יום של הלקוחות שלנו מוסיפה הרבה סיפוק

עוד כמה שאלות...

על אלו ספרים מקצועיים אתה ממליץ לקולגות? Lean Startup - Eric Ries

לאילו פודקסטים אתה מאזין? מקצועיים או לא מקצועיים? פודקסטים על פוליטיקה, ארצית ועולמית

איזה פלייליסט אתה שומע בזמן העבודה? ואיפה אתה מוצא את המוסיקה? אם כבר יש לי זמן לשבת בין פגישות, מתחבר לספוטיפיי ושומע offer nissim, צריך אנרגיות גבוהות

האם אתה איש של בוקר או של לילה? איש של בוקר, ללא ספק :)

האם יש לך חיית מחמד? האם אתה נוהג להביא אותה למשרד? אין חיות לצערי.. אוהב מאוד מאוד כלבים

הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה נכנס למשרד? מניח את התיק ומכין קפה! רק אחרי זה יש לי יכולת לפתוח את המחשב

האתר הראשון שאתה נכנס אליו בבוקר? תשובה של גיקים... נכנס למייל

iOS או אנדרואיד? iOS

הגאדג'ט שאתה הכי רוצה לקנות עכשיו? Apple Watch. אני מכור לשעונים.. יש לי הרבה בבית ועד עכשיו התנגדתי לשעון חכם אבל אני מרגיש שזה מגיע :)

באילו אוזניות אתה משתמש? Air Pods

איפה אתה מנהל את המשימות שלך? (פתקים, אפליקציה, מחברת) אפליקציית notes של Apple

טמפרטורה אידיאלית במזגן? קפוא בקיץ, לוהט בחורף, לא מכיר את האמצע :)

עובדים נוספים

שי קינן

Frontend Architect

עזר אנגלר

R&D team leader

עדן גל

Big data developer

אנה רזניקוב

SW Developer & Data scientist

כרים פנאדכה

Senior engineer and Devops manager

איתי ברק

Senior Director of Product Management

רוני בן-עוז

Back-end developer