• businessתחום:Gaming
  • peopleמספר עובדים:500+
  • access_timeשנת הקמה:2010
  • pin_dropמיקום:רמת גן
  • local_offerסוג חברה:חברת גיימינג

אורית חיימוב

Senior Project Manager

אחראית על ניהול תהליכי הפיתוח מרגע הגדרת הצורך על ידי מנהל המוצר ועד לעדכון הגרסה בפרודקשן

גיא זוליכה

Director of Engineering

מיכל לאופר

Animation Artist

הפרויקטים משתנים לפי הצוות והמשחק

אורית חיימוב הצטרפה ל-SciPlay לפני כשנה וחצי לתפקיד מנהלת פרויקטים. "חברה טובה שלי שעובדת בחברה ראתה את ההתאמה, ובמשך כמה חודשים ניסתה לגרום לי להגיש מועמדות. בסוף הצליח לה ולי", היא מספרת.

לדבריה, ניהול פרויקטים בחברה משתנה בין המשחקים השונים בשל המבנה השונה של הצוותים בין משחק למשחק. "ב- 88 Fortunes אני אחראית על תחום הפיצ'רים, כך שתוכנית העבודה השנתית מנוהלת תחתיי", היא מסבירה, "ניהול הפרויקטים מתרכז בעיקר בניהול תהליכי פיתוח מרגע הגדרת הצורך על ידי מנהל המוצר ועד לעדכון הגרסה בפרודקשן. בדרך נדרש ללמוד את הדרישות, להגדיר את התשתית הנדרשת, את הבדיקות והכלים הנדרשים לבדיקת התוצרים ועד להעלאת הגרסה העדכנית לחנות האפליקציות של הפלטפורמות השונות. בנוסף, במהלך ניטור הגרסה וניתוח ה-KPIs לאורך חיי המוצר, הצוות נדרש לטפל בסוגיות הדורשות תיקון או שיפור, וגם זה מתועדף לתוך תכניות העבודה". 

כמנהלת פרויקטים אורית חייבת להכיר ולהבין את המשאבים הקיימים במשחק ולנהל אותם בצורה מיטבית כדי להפיק כמה שיותר תכולה לגרסאות, וזאת תוך הפקת המקסימום במינימום עומס ולחץ. "לאורך כל הדרך אני דואגת לשתף ולגייס את הצוות למטרות והיעדים, תוך הקשבה קפדנית להערות שצפות, מתן מענה לבעיות (אישיות ומקצועיות) ותמיכה שוטפת בכל אחד ואחת מהם".

מבחינתה, החלק האהוב עליה בעבודתה הוא האתגר שבחיבור יכולת הביצוע של כל הצוותים לתכנית השנתית - ה-ROADMAP - עם שמירה על שביעות הרצון של כל אחד מחברי הצוות. "לאורך שנת 2020 המיוחדת והמאתגרת פעלתי רבות לייצר הצלחה", היא אומרת, "הנחת עבודתי הייתה שעם היצמדות לעיקר - תקשורת טובה, הגדרת ציפיות ברורה ותיקוף תהליכים - נוכל לייצר הצלחה, והצלחה מייצרת מוטיבציה אשר מובילה לשיפור הביצועים. כך מגרסה לגרסה השתפרנו, גדלנו במדדים ותכולות הגרסה שלנו התעבו. כיום הצוות כל כך רתום, מעורב ומגובש שהשמיים הם הגבול מבחינתנו".

היחס לעובד הוא קודם כל לחייו הפרטיים, ואז לעבודתו. נזכה לאוזן קשבת וכל תמיכה נוספת שתידרש כדי לקיים את חיינו הפרטיים יחד עם העבודה

יש פה תשומת לב מיוחדת על עשייה מתוך הנאה. סביבת העבודה תומכת בעשייה ועטופה כל הזמן בכיף. בכל קומה יש משחקים, שולחנות משחק וקונסולת אטארי ממש כמו פעם 

המוטו של החברה הוא לעשות כיף וזה מורגש מדי יום

אורית מאמינה כי התכונות העיקריות הנדרשות בתפקידה הן היכולת לתקשר עם כל סוגי האנשים ולהניע אותם, היכולת להקשיב לכל אחד ואחת, שימת לב לפרטים וארגון וסדר.

בין הדברים  האהובים על אורית ב-SciPlay נמצאים השקיפות והעובדה כי בחברה מקפידים לשתף את העובדים באופן שוטף על כלל המשחקים והתכניות לעתיד. "יש פה תשומת לב מיוחדת על עשייה מתוך הנאה", היא מוסיפה, "סביבת העבודה תומכת בעשייה, אשר עטופה כל הזמן בכיף. בכל קומה יש משחקים, שולחנות משחק (ביליארד, פינג פונג) ומשחק אטארי מגניב ממש כמו פעם". 

אורית אומרת כי האווירה בחברה תומכת, ומאפשרת ביטוי עצמי. "יש פה המון אנשים איכותיים, והיחס לעובד הוא קודם כל לחייו הפרטיים, ואז לעבודתו", היא מספרת, "נזכה לאוזן קשבת וכל תמיכה נוספת שתידרש כדי לקיים את חיינו הפרטיים יחד עם העבודה".

אורית מזכירה את המוטו של החברה - WE MAKE FUN WE MAKE GAMES , ואומרת שהוא בא לידי ביטוי ביום יום. "צוות המטה עסוק בלפנק כל הזמן. בזמנים רגילים בכל יום חמישי יש Happy Hour מפנק בו מחמיאים לעובדים המצטיינים לאותו השבוע, מציינים כאן אירועים אישיים שונים וחגים, ואחת לשנה יש טיול חברה שנתי בהפקת ענק", אומרת אורית, "בנוסף, היום יום שלנו הוא מפנק עם מטבח מאובזר, פינות קפה מקצועיות וכיבוד כיד המלך עם דגש על בריאות. וזאת לצד אימוני כושר קבוצתיים עם מדריכת פילטיס ושיעורי HIIT מעולים בחדר הכושר בבניין". 

האכפתיות הזו באה לידי ביטוי גם במציאות העבודה מהבית והחברה כל הזמן דואגת לרווחת העובדים, "אם בכך שמוודאים כי יש לנו את הכלים לביצוע העבודה, אבל בעיקר התעניינות בשלומנו הכללי", אומרת אורית, "כמובן שהמון פינוקים הגיעו אלינו עם שליח לאורך כל התקופה, וזאת לצד הרצאות מעניינות, ומפגשים אונליין. אפילו את טיול החברה השנתי הפיקו באופן וירטואלי בהשקעה מדהימה והמון יצירתיות".

לדברי אורית, החברה נמצאת בתהליך צמיחה, והיא מאמינה שהיא תגדל יחד איתה לתחומי אחריות, תפקידים והזדמנויות חדשות שייווצרו.

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלך? Jira בה מתנהלות המשימות היומיומיות של כל הצוות, אקסל לבניית ה-ROADMAP לניהול הגרסאות, וגנט של פרויקטים, ONE NOTES שם אני מנהלת כרטיסיות שונות על רבדים שונים של העבודה, ובעיקר אלו הן רשומות לניהול המשחק; SLACK הוא המסנג'ר של כלל החברה ו-BLUEJEANS הוא ערוץ התקשורת הוויזואלי/פרונטלי האונליין שלנו.

על אלו ספרים מקצועיים את ממליצה לקולגות? "THE ONE THING" - ספר מעולה שכל מנהל חייב להכיר. הספר ממחיש את הצורך של כל אחד בחיים בכלל, ובניהול בפרט, להתרכז בדבר האחד שצריך לקרות כדי לתעל בצורה המיטבית את המשאבים. ברגע שמגדירים את ה-ONE THING – נדע לשים את הפוקוס על מה שבאמת חשוב. אותו הדבר בניהול – מנהל חייב להיות הכוח המנחה ולהגדיר את ה-ONE THING באמצעותו קל יותר לעובדים להתגייס למטרה.

מה הדבר הראשון שאת עושה במשרד? מניחה את חפציי האישיים, מחברת את הנייד, חיבוק חם לצוות שכבר במשרד והולכים יחד להכין קפה עם איזה פינוק ליד.

מה את אוהבת לעשות מחוץ לשעות העבודה? היום שלי מתחיל באימון קרוס פיט ופעמיים בשבוע אני עושה גם שיעורי יוגה. בשעות הערב אני בעיקר מבלה עם המשפחה שלי – מתעדכנת עם הילדים על יומם, ומדי פעם נפגשת עם חברות טובות.

מה המקום הכי אהוב עליך במשרד?  KISS ROOM (חדר ישיבות).

איזה חוק - כתוב או לא כתוב - קיים בעבודה? תרבות הדיבור תמיד מכבדת. אף פעם לא תשמעו צעקות. לא נתקלתי ולו פעם אחת בנימה לא נעימה, טון גבוה או נזיפה. התנועה במסדרון היא תמידית וכל שתיתקל בו הוא חיוך בין עובר אחד לאחר. האווירה תמיד מאוד מאוד נעימה.

עובדים נוספים

קורן שירזי

Senior Product Analyst

אסף כהן

Lead QA

מריה גבוזדב

UA Team Lead

אבירן כהן

Lead Monetization manager

מיכל בר-לב זנתי

Configuration Manager

משרות פתוחות ב-SciPlay