• businessתחום:Gaming
  • peopleמספר עובדים:500+
  • access_timeשנת הקמה:2010
  • pin_dropמיקום:רמת גן
  • local_offerסוג חברה:חברת גיימינג

מיכל בר-לב זנתי

Configuration Manager

אחראית על הביצועים והנראות של משחקי החברה

אורית חיימוב

Senior Project Manager

מיכל לאופר

Animation Artist

התפקיד משתנה בכל יום ובקצב מהיר

מיכל בר-לב זנתי הגיעה לתפקידה כ-Configuration Manager ב-SciPlay לפני כשנה וחצי די במקרה. "עבדתי מספר שנים בעולם ההפקות כמפיקת פסטיבלים, אירועי חברה, מסיבות רחוב ועוד", היא מספרת, "בהמשך עברתי לתפקידים שיווקיים שונים, ולאחר תקופה חיפשתי אתגר חדש. התמזל מזלי והגעתי לתפקיד שאני עושה כיום".

במסגרת תפקידה ב-SciPlay היא אחראית על ניהול ותפעול המשחק בצורה שוטפת עבור השחקנים באפליקציה. "על מנהל הקונפיגורציה להבטיח שהביצועים והנראות הם לפי הסטנדרטים הרצויים של המשחק", היא אומרת, "בנוסף, עליו לעבוד בשיתוף פעולה עם כל המחלקות השונות ולהיות חלק בלתי נפרד ומשמעותי מכלל התהליכים, בהם ניהול הדרישות הפונקציונליות של המשחק וניהול המידע התפעולי לאורך מחזור החיים של המוצר".

החלק האהוב עליה בתפקידה הוא עבודת הצוות והעובדה כי מדובר בתפקיד דינמי. "התפקיד משתנה בכל יום ובקצב מהיר, מה שמצריך קליטה מהירה, יעילות ומקצועיות". 

לצד תכונות אלו מיכל מציינת כי התפקיד מחייב דייקנות, חשיבה אנליטית ותהליכית וירידה לפרטים, תוך כדי ראיית התמונה הגדולה ויכולת בין אישית גבוהה. "התפקיד הזה כולל אחריות מאוד גדולה – להעביר את המידע הרצוי ללקוח הקצה", היא מספרת, "הכל חייב להיות מאוד מדויק, עדכני ומשקף את התוכנית שנקבעה מראש. לפני כל פרויקט, אני תמיד שמה לעצמי למטרה להכיר את התמונה המלאה, תוך שיתוף פעולה ותיאום ציפיות עם כלל הגורמים – ורק אז יוצאת לדרך".

התפקיד שלי כולל אחריות מאוד גדולה – להעביר את המידע הרצוי ללקוח הקצה. הכל חייב להיות מאוד מדויק, עדכני ומשקף את התוכנית שנקבעה מראש

החברה רואה לנגד עיניה את העובדים, תוך כדי איזון ודגש על התוצרים הסופיים. בנוסף, יש פה פתיחות ושקיפות שלא קיימת בהרבה מקומות אחרים. יש הרגשה שתמיד יש למי לפנות

חברה גלובלית עם אתגרים שאפתניים

מיכל אומרת כי SciPlay משקיעה מאמצים רבים על מנת להפוך את העובדים למשפחה אחת גדולה ומיוחדת, זאת לצד ההשקעה הרבה בפיתוח מקצועי ואישי של כל אחד. "אני מרגישה שכמקום עבודה, החברה רואה לנגד עיניה תמיד את העובדים תוך כדי איזון ודגש על התוצרים הסופיים. בנוסף, יש פה פתיחות ושקיפות שלא קיימת בהרבה מקומות אחרים. יש הרגשה שתמיד יש למי לפנות". 

יתרונות נוספים לעבודה ב-SciPlay, לדברי מיכל, הם היותה חברה גלובלית עם אתגרים שאפתניים, והעובדה שהחברה מסתכלת על אנשים לטווח ארוך. "זו חברה שמעודדת כל עובד ועובדת ליזום, לחקור, ללמוד ולהתקדם לכל תפקיד שירצה ויתאים לו, כאשר ישנה תחושה גדולה מאוד של אכפתיות".

לצד היחס ההגון, החם והשקוף מיכל מדגישה גם את ה-Happy hours המושקעים, אירועי החברה, ימי הכיף והמתנות לאורך כל השנה.

כשהיא מסתכלת קדימה מיכל רואה את עצמה ממשיכה ללמוד, להתפתח ולחפש אתגרים נוספים בעבודה באמצעותם תמשיך להשפיע על חווית המשתמש ועל מצוינות המוצר. "אין לי ספק ש-SciPlay תגדל, תתעצם ותמשיך להיות מובילה בתחומה עם תוכן איכותי ומשחקים שפשוט כיף לשחק בהם".

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלך?  Jira ו-Confluence לניהול יום יומי ושימור המידע המקצועי, Google drive לשיתוף מסמכים/מצגות, Tableau לדאטה של החברה ו-SQL ,Couchbase ומערכות תפעול שפותחו בתוך החברה לביצוע התפקיד שלי בצורה אידיאלית.

אילו אפליקציות/תוספים משמשים אותך במהלך העבודה? Slack לחלוטין. תוסף שלא הייתי יכולה להיות בלעדיו בעבודה! במנוחה מהעבודה אובססיבית לגבי Pinterest לקבלת השראות לדברים הקטנים של החיים.

מה הדבר הראשון שאת עושה במשרד? אין כמו הקפה הראשון של הבוקר. 

מה את אוהבת לעשות מחוץ לשעות העבודה? אפייה, ספרים טובים, ספורט וגם אוכל טוב. 

מה המקום הכי אהוב עליך במשרד? מגירת הממתקים.

איפה את מנהלת את המשימות?  RocketBook אך לצערי בסוף זה תמיד מסתכם בעט ופתקית על המחשב. 

איזה חוק - כתוב או לא כתוב - קיים בעבודה ואיזה חוק חסר לדעתך? לא להשאיר חבילת עוגיות פתוחה!

עובדים נוספים

גיא זוליכה

Director of Engineering

מריה גבוזדב

UA Team Lead

קורן שירזי

Senior Product Analyst

אבירן כהן

Lead Monetization manager

אסף כהן

Lead QA

משרות פתוחות ב-SciPlay