• businessתחום: FinTech, Health Care, Payments, SaaS
  • peopleמספר עובדים:25-50
  • access_timeשנת הקמה:2010
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

עופר נגרי

Devops & Auto Eng

התפקיד של עופר כולל אחריות על תשתיות אוטומציה, שרתים ו-production.

שניר שלו

BE Developer

עידן פרין

FS Developer

Video Preview

מטרת המוצר היא להקל על אנשים ולאפשר ללקוחות חוויה נעימה יותר במפגש שלהם עם מערכת הבריאות. ככל שנגיע ליותר בתי חולים - כך נצליח לעזור ליותר אנשים

תפקיד שנוגע בכל חלק במערכת

עופר הצטרף לחברה לפני שנתיים וחצי כאיש תשתיות אוטומציה, Automation Engineer. את הידע המקצועי הוא רכש בעצמו, דרך ניסיון מעשי, לאחר שהחל את דרכו בתור איש תמיכה. התפקיד הנוכחי כולל אחריות על תשתיות אוטומציה, שרתים ו-production. 

עופר מספר שהתפקיד נוגע בכל חלק במערכת. ״אני נהנה בעיקר מהעבודה עם הטכנולוגיות השונות ומההתעסקות בתשתיות״, הוא אומר. ״יותר מעניין לדעתי להבין איך אפשר לגרום למשהו להיות גם א׳ וגם ב׳, מאשר לבדוק האם המשהו יעשה א׳ או ב׳״.

כדי להצליח בתפקידו, עופר נדרש להיות בעל רצון להבין איך דברים עובדים ובעל ראש פתוח. ״אם אין לך ראש פתוח אתה די תקוע במקום, ראש פתוח מאפשר לך לקבל גישות ותפיסות אחרות בנוגע לדברים שאתה מתעסק איתם ולהבין איך להשתמש בהם יותר נכון״, הוא מסביר. 

עופר שואב מהתפקיד סיפוק רב (ומוצדק): ״כשרואים את הפידבק של הלקוחות שלנו, אל מול התהליך שהם עברו עד שהמוצר נכנס לשימוש, אפשר להבין איזה הבדל אנחנו עושים עבורם״, הוא אומר. 

״מטרת המוצר היא להקל על אנשים ולאפשר ללקוחות חוויה נעימה יותר במפגש שלהם עם מערכת הבריאות״, מסביר עופר. ״ככל שנגיע ליותר בתי חולים - כך נצליח לעזור ליותר אנשים״. 

זמינות לכל בעיה ושאלה

מעבר למוצר ערכי ומשמעותי, עופר מספר שהחברה ייחודית גם באנשים הטובים שעובדים בה, בעלי רצון תמידי להשתפר. ״למרות שהחברה גדלה, ה-CTO, מנהל הפיתוח והמנכ״ל (כשהוא בארץ) עדיין יושבים לידך וזמינים לכל בעיה ושאלה ועדיין מתעניינים כל הזמן ומול כל אחד, איך אפשר לשפר את סביבת העבודה, את ההרגשה האישית ואת התהליכים בחברה״, אומר עופר.

לדברי עופר, הפתיחות והנגישות מחלחלות לכל שכבות החברה. ״כולם זמינים עבורך ותמיד ימצאו זמן לשבת איתך, לחשוב יחד על כל בעיה. זה מדהים בעיניי ולא קיים בכל מקום״. עופר מספר שטעויות מתקבלות בהבנה ובגרות ״מבינים שזה חלק מהחיים, לומדים מהן ומתקדמים הלאה״.  

למרות שהחברה גדלה, ה-CTO, מנהל הפיתוח והמנכ״ל עדיין יושבים לידך וזמינים לכל בעיה ושאלה ועדיין מתעניינים כל הזמן ומול כל אחד, איך אפשר לשפר את סביבת העבודה, את ההרגשה האישית ואת התהליכים בחברה

Video Preview

עוד כמה שאלות...

על אלו ספרים מקצועיים אתה ממליץ לקולגות?

The Five Dysfunctions of a Team by Patrick Lencoini

Principles: Life and Work by Ray Dalio

איזה פלייליסט אתה שומע בזמן העבודה? ואיפה אתה מוצא את המוסיקה? אין פלייליסט ספציפי, יש לי מנוי לדיזר אז משתמש בעיקר בו

איזה סגנון מוזיקלי מעדיף לשמוע בזמן העבודה? משתנה, רוק, מטאל, punk, funk

האם אתה איש של בוקר או של לילה? איש של ערב

האם יש לך חיית מחמד? האם אתה נוהג להביא אותה למשרד? כלבה מדהימה בשם לאקי שמגיעה לפעמים למשרד

הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה נכנס למשרד? קפה

ספר על מתיחה/ תעלול שזכור לך: בחודש הראשון שלי פה, המנכ״ל היה בארץ, תפסתי אותו במסדרון, חשבתי שהוא הסוכן ביטוח והוא פינה את הזמן לדבר איתי על ביטוחים שיחה ארוכה עד שהגענו לזה שהוא בעצם המנכ״ל

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי? monkey island, grim fandango, factorio

עובדים נוספים

אודי לוי

Group Leader

סופי רויזמן

BE DEveloper

איתן וולסקי

BE Developer

מיכאל מבורך

Group Leader

ענבל לביא

BE Developer

משרות פתוחות ב-Simplee