• businessתחום: FinTech, Health Care, Payments, SaaS
  • peopleמספר עובדים:25-50
  • access_timeשנת הקמה:2010
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

ענבל לביא

BE Developer

התפקיד של ענבל כולל פיתוח בצד שרת, דיזיין של שינויים או בקשות חדשות, טיפול בתקלות וכתיבת בדיקות ייעודיות.

איתן וולסקי

BE Developer

עידן פרין

FS Developer

Video Preview

עינינו נשואות לכיוון טכנולוגיות חדשניות מחד, ומאידך הלקוחות שלנו מתעסקים עם מערכות ישנות. צריך למצוא איזון בין הדברים, ושם טמונים האתגרים

אוהבת לעשות דברים מאפס

ענבל התחילה את לימודי התואר הראשון במדעי המחשב כבר בגיל צעיר. את פרויקט הגמר שלה עשתה בעיריית ירושלים ולאחר קבלת התואר עבדה כמפתחת בחברה גדולה. ל-Simplee היא הצטרפה לפני כשנה וחצי. 

התפקיד של ענבל כולל פיתוח בצד שרת, דיזיין של שינויים או בקשות חדשות, טיפול בתקלות וכתיבת בדיקות ייעודיות. ״החלק האהוב עלי ביותר בתפקיד הוא ההצלחות״, היא אומרת בחיוך. ״אני נהנית להכיר טכנולוגיות חדשות ולהרחיב את הידע שלי. ככל שהנושא חדש ומאתגר יותר - ככה הוא מעניין אותי יותר. אני אוהבת לעשות דברים מאפס, כך שאם צריך להמציא מחדש את הגלגל - אני בעניין״. 

ענבל מספרת שהאתגר המרכזי בעבודתה הוא ניתוב נכון בין הגורמים השונים ואיזון בין הצרכים של הצדדים. ״עינינו נשואות לכיוון טכנולוגיות חדשניות מחד, ומאידך הלקוחות שלנו מתעסקים עם מערכות ישנות. צריך למצוא איזון בין הדברים, ושם טמונים האתגרים״, היא מסבירה.

לדברי ענבל, המנהלים ב-Simplee קשובים לעובדים בצורה ניכרת, פתוחים לחידושים ושינויים. ״ההתקדמות שלנו מורגשת בזכות הגישה הזאת, אבל עדיין ישנם אתגרים, עקומת למידה, בעיות לא צפויות שנתקלים בהן מפעם לפעם״, היא אומרת.   

התכונות הנדרשות כדי להצליח בתפקיד של ענבל הן, לדעתה, ראש גדול ויצירתיות. ״לא פעם יש צורך לרדת לשורש הבעיות ולחשוב איך אפשר למנוע את הבעיות העתידיות״, היא מסבירה ״וכדי לעשות את זה בהצלחה צריך חשיבה יצירתית, ראש גדול, סקרנות ויכולת חקירה של דברים״. 


ענבל חוזה לחברה עתיד גדול של הובלת התחום. ״החברה שמה לה למטרה לגדול ואין פה פחד מביצוע שינויים על מנת לשפר תהליכים״, היא אומרת, ״לכן אני בטוחה שנעמוד ביעד השאפתני שלנו בהצלחה״.  

״ככל שעובר הזמן אנחנו צוברים עוד לקוחות גדולים שמרוצים מהשירותים שלנו״, אומרת ענבל. ״אנחנו מחפשים להיכנס לכמה שיותר ערוצים בתחום הבריאות בארצות הברית וממציאים פתרונות שאף אחד לא חשב עליהם בעבר. אנחנו כל הזמן מתחדשים והפידבקים של הלקוחות מדהימים״. 

בחברה מכירים בכך שהכוח מאחורי ההצלחה הוא העובדים עצמם. ״שמים פה לב לכל אחד ועושים מאמצים על מנת להבטיח שיהיה לעובדים טוב, לא רק שהם יתנו עבודה״, מספרת ענבל. ״החברה מתחשבת מאוד בנסיבות משפחתיות, יש גמישות רבה כלפי העובדים ומקפידים על איזון נכון בין חיי העבודה למשפחה״.  

החברה דואגת לתכניות פיתוח אישיות לעובדים, קשובה לביקורת ושומרת על ראש פתוח בכל נושא, מול כל עובד. ״גם חיי החברה נפלאים״, אומרת ענבל, ״נוצרות חברויות גם מעבר לשעות העבודה, ומורגש שהחברה שמה דגש על הפיכת Simplee למקום שנעים להיות בו״. 

ככל שהנושא חדש ומאתגר יותר - ככה הוא מעניין אותי יותר. אני אוהבת לעשות דברים מאפס, כך שאם צריך להמציא מחדש את הגלגל - אני בעניין

Video Preview

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלכם? (למפתחים: ספריות, תוכנות, קוד פתוח, קוד סגור; למנהלי מוצר: כלים לניהול משימות, כלים לתקשורת בין מחלקות שונות וכו') RubyMine, Sublime, Jira,Vi, redis desktop manage, slack, google :)

על אלו ספרים מקצועיים את ממליצה לקולגות? הכל נגיש ברשת

איזה פלייליסט את שומעת בזמן העבודה? ואיפה את מוצאת את המוסיקה? שומעת בספוטיפי, הרבה זאנרים שונים כגון נירוונה, לאונרד כהן, אוונאסנס, עומר אדם ועוד

אילו אפליקציות/ תוספים משמשים אותך במהלך העבודה? באילו אפליקציות/ תוספים את משתמשת כדי לנוח מהעבודה? במהלך העבודה - ספוטיפי , NOTES, OneNote והרבה ADDONS של CHROME שעוזרים בנושאי תכנות וניהול זמן. לנוח זה בלי אפליקציות :)

האם את אישה של בוקר או של לילה? לילה!!!!!!!!!!!

האם יש לך חיית מחמד? האם את נוהגת להביא אותה למשרד? הלוואי

ספרי על מתיחה/ תעלול משרדי שעשית או שאתה זוכרת? אני מהנמתחים

הדבר הראשון שאת עושה כשאת נכנסת למשרד? קפההה

סרטי חובה/ סדרות שרלוונטיים למקצוע שלך? מראה שחורה :)

האתר הראשון שאת נכנסת אליו בבוקר? JIRA או GITHUB

הגאדג'ט שאת הכי רוצה לקנות עכשיו? בעיקרון מתה לקנות Samsung Note10או Google Home

המקום הכי אהוב במשרד? הספה בסלון

באילו אוזניות את משתמשת? BOSE 35

איפה את מנהלת את המשימות שלך? (פתקים, אפליקציה, מחברת)? מחברת

טמפרטורה אידיאלית במזגן? לשרוף את כל המזגנים!!!!!!!!!!!!!

איזה חוק - כתוב או לא כתוב - קיים בעבודה (למשל לא לחמם דגים במיקרו), ואיזה חוק חסר לדעתך? חוק לא כתוב - שהנייד יהיה על שקט

עובדים נוספים

עופר נגרי

Devops & Auto Eng

סופי רויזמן

BE DEveloper

שניר שלו

BE Developer

אודי לוי

Group Leader

מיכאל מבורך

Group Leader

משרות פתוחות ב-Simplee