• businessתחום: FinTech, Health Care, Payments, SaaS
  • peopleמספר עובדים:25-50
  • access_timeשנת הקמה:2010
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

שניר שלו

BE Developer

שניר אחראי על בניית הארכיטקטורה של התוכנה.

עופר נגרי

Devops & Auto Eng

מיכאל מבורך

Group Leader

״העבודה פה מגשימה את השאיפות הטכנולוגיות שלי״

שניר, מהנדס תעשייה וניהול בהשכלתו, למד תכנות באופן עצמאי, מתוך סקרנות. ״העבודה פה מגשימה את השאיפות הטכנולוגיות שלי״, הוא אומר. ״המוצר של החברה הוא הזדמנות עסקית נדירה, השוק צמא לפתרון והחברה מציעה פתרון מושלם״.

הוא הצטרף לחברה לפני כשנה וחצי, במטרה לבצע פרויקט scale up, ״לתת למערכת יכולת סקיילאביליות״, הוא מסביר. ״אנחנו עושים מעבר ל-Micro Services על מנת לייצר מערכת יציבה יותר עם scale וביצועים גבוהים יותר. התפקיד שלי היה בעולם הדאטה שמגיע מבתי החולים, הייתי אחראי לתכנן ארכיטקטורה ואחרי שאישרתי אותה, היום אני מממש אותה בפועל״.

״כשהמערכת מנגנת באופן מושלם ללקוחות, מספקת להם ערך ומביאה שקט לחברה, כשהיא יציבה – אז אני מרגיש סיפוק רב

היום, כאשר אנחנו יודעים בוודאות שיש לנו ערך רב עבור הלקוחות, המטרה היא לגייס כמה שיותר לקוחות. אני בטוח שנעמוד ביעדים שלנו כי אני מאמין באנשים שעובדים פה, כולם נחושים, עם יכולת ויוזמה

תמיד יש פה good vibes

שניר מספר, שהחלק האהוב עליו ביותר בתפקיד הוא בניית הארכיטקטורה של התוכנה. ״אני חושב שזה השלב בתהליך הפיתוח שיש בו הכי הרבה השפעה״, הוא אומר. ״כשמהערכת מנגנת באופן מושלם ללקוחות, מספקת להם ערך ומביאה שקט לחברה, כשהיא יציבה – אז אני מרגיש סיפוק רב״.

״בכל פעם שאנחנו נתקלים בבעיה, אנחנו צריכים למצוא את הפיתרון היעיל, המשתלם והחכם ביותר תוך התחשבות באילוצים ובמשאבים העומדים לרשותנו״, אומר שניר. ״כדי לעשות את זה יש צורך בחשיבה יצירתית טובה״. תכונות נוספות שהוא מוצא נחוצות לתפקיד הן יכולת תכנון ויוזמה. 

״החברה צברה כל כך הרבה ידע על השוק, שהמערכת עם השדרוגים הנוכחיים תהיה Game Changer״, מבטיח שניר. ״זו מערכת יציבה יותר ממה שקיים כיום, עם ביצועים גבוהים ויכולת לשרת הרבה יותר לקוחות. אני מאמין שתוך שנתיים נכבוש את השוק״.

לדעת שניר, המטרה המרכזית של החברה לשנתיים הקרובות היא גדילה בקצב מהיר. ״היום, כאשר אנחנו יודעים בוודאות שיש לנו ערך רב עבור הלקוחות, המטרה היא לגייס כמה שיותר לקוחות. משם, האפשרויות להתפתחות רבות. אני בטוח שנעמוד ביעדים שלנו כי אני מאמין באנשים שעובדים פה, כולם נחושים, עם יכולת ויוזמה״.  

״תמיד יש פה good vibes, גם בעיתות משבר וזו לא הצגה. זה גם מאוד אפקטיבי, מעבר לזה שזה נעים״, אומר שניר. ״התחושה היא שמסתובבים בשכונת מגורים ולא במקום עבודה. אין אווירה אסופה או קפוצה, בה כל אחד דואג להחזיק איזו חזות מלאכותית. משוחרר פה, תהיה מי שאתה על כל המשתמע מכך. אני מאוד מתחבר לזה״.

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלכם? (למפתחים: ספריות, תוכנות, קוד פתוח, קוד סגור; למנהלי מוצר: כלים לניהול משימות, כלים לתקשורת בין מחלקות שונות וכו') Design Patterns,  IDE

על אלו ספרים מקצועיים אתה ממליץ לקולגות? יותר טיפוס של מאמרים...

איזה פלייליסט אתה שומע בזמן העבודה? ואיפה אתה מוצא את המוסיקה? וואוו שאלה קשה… David Bowie, Mano Chau, עומר אדם, אריק איינשטיין, nicki minaj וחסרים פה עוד מלא...

איזה סגנון מוזיקלי מעדיף לשמוע בזמן העבודה? תלוי במצב רוח ובמזג אוויר

אילו אפליקציות/ תוספים משמשים אותך במהלך העבודה? באילו אפליקציות/ תוספים אתה משתמש כדי לנוח מהעבודה? Intellij מספק לך 90 אחוז ממה שאתה צריך ולמה שחסר יש פלאג אין...

האם אתה איש של בוקר או של לילה? איש של צהריים

דמויות שמעוררות בך השראה? יש מלא כאלה, חלקם בנאלים כמו איינשטיין חלקם פחות מוכרים כמו יזמים בני ימינו

האתר הראשון שאתה נכנס אליו בבוקר? חדשות 2

בלוגים מקצועיים שהם חובה לכל קולגה? medium

iOS או אנדרואיד? iOS קלל

הגאדג'ט שאתה הכי רוצה לקנות עכשיו? רחפן

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי?רד אלרט 2 לנצח

תחביב? כדורגל

באילו אוזניות אתה משתמש? Apple

איפה אתה מנהל את המשימות שלך? (פתקים, אפליקציה, מחברת)? פתקים

טמפרטורה אידיאלית במזגן? אצלי יש קר מידי וחם מידי, עוד לא מצאתי מזגן שעושה נעים

עובדים נוספים

אודי לוי

Group Leader

עידן פרין

FS Developer

איתן וולסקי

BE Developer

סופי רויזמן

BE DEveloper

ענבל לביא

BE Developer

משרות פתוחות ב-Simplee