• businessתחום:Business Intelligence
  • peopleמספר עובדים:500+
  • access_timeשנת הקמה:2004
  • pin_dropמיקום:רמת גן
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

המשרדים של Sisense

אנחנו עובדים ממשרדים ברמת גן

תום ברק

Business Development Manager

ניר גולדשטיין

Sales Director

שי ריטבלט

Customer Success Manager

גפן בורכוב

BI Consultant

זמינות מלאה בכל מקום

כשנכנסנו למשרדי Sisense הרגשנו מן וייב שכזה.

ישר הצלחנו לזהות חבורה של אנשים שמונחים ע"י עבודה מאתגרת, עם שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים. היה אפשר לראות עובדים מכל סוגי התפקידים לומדים אחד מהשני במשותף. כמעט כל אחד מהם ציין שהם מרגישים שלא מדובר רק בעבודה, אלא כקרש מקפצה בחיי הקריירה שלהם וזה מה שדוחף אותם למצוינות בכל יום.

עם מעל 800 עובדים בשמונה משרדים ברחבי העולם, מניו-יורק, דרך טוקיו, לונדון, ומלבורן, וגיוס כספים של כ-200 מיליון דולר, חברת Sisense מציבה רף חדש בתחום ה-BI: הכלי שפיתחה החברה הוא אחד מ-5 כלי ה-BI המובילים בעולם. הרעיון לפיתוח מערכת שמאפשרת למשתמשים עסקיים לנהל ולנתח מידע (Data) נולד עוד בשנת 2004 תחת קורות המרכז הבינתחומי בהרצליה. מאז עברו הרבה מים בנהר והחברה משתייכת כיום למועדון הנחשק של חדי - הקרן: חברות ששוויין גבוה ממיליארד דולר.

הפלטפורמה שפותחה ב- Sisense,מקיפה ומכסה כל שלב בהליך ניתוח הבינה העסקית – החל משלב הכנת הנתונים לניתוח, ועד לשלב הפקת מסקנות ותובנות, וכל זה תוך שניות ספורות בלבד. מה שעוד יותר הרשים אותנו, היא העובדה ש-Sisense מטמיעה את התובנות הללו ומאפשרת שימוש זמין בכל מכשיר: דסקטופ, מובייל, אפליקציה או מוצרים ייעודיים באמצעות קול, צ'אט, שפה טבעית או מוצרי IOT שונים. הפיתוח של Sisense נועד כדי לספק את התובנות בזמינות מלאה ובכל מקום.

Video Preview

יש פה אנשים טובים עם פרגון הדדי ורצון של כולם להשתפר כל הזמן

החברה צומחת מהר ויש בה המון הזדמנויות לגדול בתוכה

לנתח כמויות מאסיביות של נתונים

הרעיון הבסיסי מאחורי המוצר, הוא לתת אפשרות לארגונים בתעשיות שונות לנתח כמויות מאסיביות של נתונים, ללא הצורך בהקמת צוות טכנולוגי מורכב לכך. בגרסאות האחרונות של המוצר נכללו תוספי ML על מקורות המידע ויצירת ויזואליזציה מתקדמת שתפשט את קריאת הנתונים שנותחו ע"י הפלטפורמה.

לא מדובר כאן בעוד סטארטאפ מוצלח שגרם ל"באז" רגעי.

פלטפורמת האנליטיקס של Sisense זוכה לנאמנות גבוהה מאלפי לקוחות במגוון תעשיות שונות, ביניהן חברות ותאגידים כמו Phillips, Nasdaq, General Electric ועוד. החברה ממשיכה להתפתח ולאחרונה צרפה גם לשורות לקוחותיה חברות ומותגים בינלאומיים כמו למשל Rolls Royce, Air Canada ו- TIAA.

כמויות המידע שיש לחברות כאלו גדלות מיום ליום בקצב מהיר, אולי אפילו מהיר מידי. הייחודיות של Sisense באה לידי ביטוי בצורה בולטת בסדר הנתונים שמפוזרים בצורה מבולגנת וכך בעצם להפיק תובנות בצורה יעילה ומהירה. מתקיים במוצר פתרון מלא לעיבוד נתונים עם תצוגה פשוטה ונוחה לשימוש על-גבי דשבורדים אינטראקטיביים.

לגבי עתיד החברה, היא שמה לה למטרה להפוך לסטנדרט עבור כל תאגיד שמכבד את תהליך ניתוח הנתונים. את זה היא מתכוונת לעשות על די כך שהיא תמשיך להפיץ את יכולות המוצר בהטמעת תובנות בכל מקום, תקל ותקצר את תהליך הפקת התובנות הללו ממקורות מידע שונים ותתרחב למוקדים נוספים ברחבי העולם.

משרות פתוחות ב-Sisense