• businessתחום: Automotive, Data
  • peopleמספר עובדים:25-50
  • access_timeשנת הקמה:2012
  • pin_dropמיקום:חיפה
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

אריק מולר

SW Developer

תפקידו של אריק כולל תכנון, פיתוח ותחזוקה של מערכת הענן של החברה.

סלבה שפיטלני

SW Team lead

רני חורב

Senior Project Manager

לתרום ולהיות רתום

אריק הצטרף לחברה לפני כשנה, לאחר שהחברה שעבד בה, ופעלה בתחום קרוב לתחום עיסוקה של Tactile, נסגרה במפתיע. ״ידעתי שאני רוצה לעבוד בחברה קטנה יחסית, בה אוכל להיות חלק משמעותי מהעשייה וההצלחה, לתרום ולהיות רתום״, אומר אריק. ״אני אוהב את העובדה שלעבודה שלי יש משמעות שאפשר להצביע עליה״.

אריק מספר שתהליך המיון שעבר לפני ההצטרפות לחברה היה מעניין ומאתגר מחד, ונעים וקליל מאידך. ״נתנו לי לפתור חידות מאתגרות אבל הכל היה נעים ולא הייתי לחוץ״, הוא מוסיף.

ההרגשה הנעימה המשיכה גם כשהתחיל לעבוד. ״ביום הראשון שלי פה הזמינו אותי ליום התנדבות של כל החברה וזו הייתה נחיתה רכה להכיר את כולם בפעילות מגבשת שיש לה ערך מוסף״, אומר אריק. לדעתו, הפן האנושי הוא החשוב ביותר במקום עבודה. ״אני מבלה פה יותר מאשר בבית, אז חשוב שזה יהיה עם אנשים טובים ונחמדים״. 

לאנשים הנחמדים האלה, אריק מארגן אחת לחודש ערב משחקי חברה. ״עוד כשהייתי חדש אמרתי למנהלת ה-HR שאני רוצה לעשות ערבי חברה, היא ישר שאלה מה אני צריך כדי לגרום לזה לקרות, וזה עדיין קורה״.

לדברי אריק, הערבים האלה תורמים לחיבור בין האנשים, שמורגש גם בפן המקצועי: ״חלק מההצלחה זה שאנשים לא מפחדים לשאול ולעבוד אחד עם השני. אם מצליחים לשבור את הקרח באמצעות התנדבות, משחקי חברה או בקרוספיט של ימי חמישי, זה מה שיוצר בסוף את הקשר האנושי שמאפשר לנו לעבוד יותר טוב ביחד״.

היה לנו גיוס לאחרונה, באו ושמו עלינו כסף. זו גושפנקא שאנחנו בכיוון הנכון וזה מחזק אותנו. אם פורש השתכנעו אז יש לנו מוצר משכנע

יש פה מוצר שהולך לשבת בתוך מכונית ולתת החלטות מצילות חיים. זה יקרה. זה ייקח שנתיים שלוש אבל תהיה פה מערכת שתהיה סטנדרט ברמה עולמית

מעורבות מקצה לקצה

התפקיד של אריק, מפתח Backend בצוות הענן של החברה, כולל תכנון, פיתוח ותחזוקה של מערכת הענן של החברה. ״התפקיד מאתגר ודורש מעורבות מקצה לקצה״, הוא אומר. ״כל אחד מחברי הצוות אחראי ומעורב בכל אחד משלבי הפיתוח, החל משלב הרעיון הראשוני, אפיון הפתרון, ובסוף גם מימושו״.

חברי הצוות צריכים להיות יצירתיים ולהכיר טכנולוגיות רבות, על מנת לדעת לייצר את המוצר הטוב ביותר. ״יש הרבה אינטראקציה בצוות, שיתוף ידע, ועבודה משותפת בכל שלבי התהליך״, מספר אריק.

ההצלחה תתבטא, מבחינת אריק, בהמשך צמיחת החברה והגעה לקהלי יעד חדשים. ״אנחנו רוצים להוכיח את מה שכולנו מאמינים בו: שהמוצר שלנו מהפכני ומהווה חלק חשוב ומהותי בעתיד הרכב״. 

עוד כמה שאלות...

על אלו ספרים מקצועיים אתה ממליץ לקולגות? Automate the Boring Stuff with Python – קליל ונגיש, לא דורש ידע מוקדם, והכי חשוב – פרקטי. יכול לחסוך שעות לכל אחד

לאילו פודקסטים אתה מאזין? מקצועיים או לא מקצועיים - גיקונומי, חיות כיס

איזה פלייליסט אתה שומע בזמן העבודה? ואיפה אתה מוצא את המוסיקה? ה-Spotify דואג ליצור לי פלייליסטים מותאמים אישית, ורוב הזמן הוא קולע למטרה

האם אתה איש של בוקר או של לילה? לגמרי איש של בוקר

האם יש לך חיית מחמד? האם אתה נוהג להביא אותה למשרד? חתולה – קרמבו, לא יכול להכריח אותה לעשות משהו שהיא לא תרצה. אז אני מניח שהיא תגיע לבד למשרד ביום מן הימים

הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה נכנס למשרד? קפה. סבב בוקר טוב. לפתוח לו"ז. לאו דווקא בסדר הזה

סרטי חובה/ סדרות שרלוונטיים למקצוע שלך? אין חובה, אבל Silicon Valley זאת התחלה מצוינת

דמויות שמעוררות בך השראה? ללא כל ספק, אמא שלי

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי פיפא. מ-1998 ועד היום

תחביב? משחקי קופסה, בישול, כדורגל

המקום הכי אהוב במשרד? הגג – שילוב של נוף מרשים, ואוויר צח (יחסית)

איפה אתה מנהל את המשימות שלך? (פתקים, אפליקציה, מחברת)? Google Keep

טמפרטורה אידיאלית במזגן? 24 מעלות, אבל גמיש

עובדים נוספים

בועז מזרחי

CTO & FOUNDER

סטס שפירא

Senior Algorithms Engineer

אלון דביר

SW Developer

גיא רודוי

SW Team Lead

גל ממן

Algorithms Engineer

משרות פתוחות ב-Tactile Mobility