• businessתחום: Automotive, Data
  • peopleמספר עובדים:25-50
  • access_timeשנת הקמה:2012
  • pin_dropמיקום:חיפה
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

גל ממן

Algorithms Engineer

במסגרת תפקידה כמהנדסת אלגוריתמים, היא אחראית על המחקר מתחילתו ועד סופו ועל פיתוח אלגוריתמים.

אריק מולר

SW Developer

סלבה שפיטלני

SW Team lead

כותבת אלגוריתם ובתוך חודשיים כבר מנסים אותו

גל, בוגרת תואר ראשון בהנדסת חשמל מהטכניון, הבינה שהתפקיד מושלם בשבילה עוד בשלב המשימה שקיבלה לעשות בבית. ״ברוב החברות לא מסתכלים עליך לתפקיד כזה בלי תואר שני למרות שממש השקעתי בללמוד את זה, קורסים בנושא וכן הלאה״, אומרת גל, ״ופה מסתמכים על יכולת ולא על תארים ונתנו לי צ׳אנס״.

היא הצטרפה לחברה לפני שנה וחודשיים, ובמסגרת תפקידה כמהנדסת אלגוריתמים, היא אחראית על המחקר מתחילתו ועד סופו ועל פיתוח אלגוריתמים. ״אני עושה הכל מאפס - משלב קבלת המידע דרך פיתוח האלגוריתמים ועד הבדיקה ברכב לראות שהכל עובד״, היא מפרטת. ״בניגוד לעבודה בתאגיד גדול, כאן אני כותבת אלגוריתם ובתוך חודשיים כבר מנסים אותו״.  

״בסופו של דבר אנחנו עושים כאן משהו שאף אחד אחר לא עשה לפנינו, מה שהופך את התפקיד למאוד מעניין אבל גם למאוד מאתגר ולפעמים גם מתסכל״, אומרת גל. ״חשוב להיות מלאי מוטיבציה, עם חשיבה יצירתית ויכולת להכיר וללמוד תחומים חדשים, ובעיקר לא להתייאש מול אתגרים״.

בניגוד לעבודה בתאגיד גדול, כאן אני כותבת אלגוריתם ובתוך חודשיים כבר מנסים אותו

מעריכים פה את הדעה של כולם

גל נהנית מהאווירה הצעירה במשרד ומעידה שהיא אוהבת לבוא לעבודה. ״אנחנו חברה קטנה ומגובשת, והתחושה היא מאוד חברית, ללא קשר לדרג או לתפקיד״.

לא רק הפן החברתי מוצא חן בעיני גל, היא מרוצה גם מהפן המקצועי: ״צוות האלגוריתמים וצוות הפיתוח עובדים בסינרגיה, התהליכים מאוד מהירים כך שכל אלגוריתם שאנחנו מפתחים ממומש במוצר לאחר תקופה קצרה, מה שכמובן מאוד מרגש ומספק״, היא אומרת.

גל מספרת שהחברה נמצאת בשלב מרגש בהיסטוריה שלה: ״אנחנו אחרי סבב גיוס מוצלח, יש לפנינו הרבה מטרות ואתגרים, וזה בדיוק הזמן להצטרף אלינו״.

לדבריה, העובדה שהחברה עדיין קטנה יחסית, מאפשרת לכל עובד להיות משמעותי להצלחת החברה. ״מעריכים פה את הדעה של כולם, מעודדים יזמות וחשיבה יצירתית, תמיד מתעניינים ומפרגנים גם על דברים שקורים מחוץ לעבודה״, מספרת גל.

אני בן אדם שתמיד דואג לשאול את עצמו האם הוא במקום הנכון בשבילו, ואני מרגישה שאני במקום מאוד טוב, אני עובדת בתפקיד מעניין ומאתגר, אני יוצאת לכנסים ולוקחת קורסים שמעשירים את הידע שלי

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלכם? הכלים בהם אני כותבת הם Matlab ו-Python. כמובן שיש כלי עזר, למשל google earth וכדומה

לאילו פודקסטים את מאזינה? מקצועיים או לא מקצועיים? חיות כיס, עושים היסטוריה, גיקונומי, poterless

האם את אישה של בוקר או של לילה? לילה

האם יש לך חיית מחמד? האם את נוהגת להביא אותה למשרד? יש לי פקינז מדהים בשם גוצ'י. לא הבאתי אותו איתי לחיפה לצערי, ואני רואה אותו רק בסופי שבוע, אז הוא לא בא איתי למשרד כמובן

הדבר הראשון שאת עושה כשאת נכנסת למשרד? אומרת בוקר טוב לכולם

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד

הגאדג'ט שאת הכי רוצה לקנות עכשיו? אוזניות מבטלות רעשים

איפה את מנהלת את המשימות שלך? (פתקים, אפליקציה, מחברת)? פתקים בנייד בעיקר

טמפרטורה אידיאלית במזגן? 26 ומעלה 😊 לצערי זאת לא הטמפ' האידיאלית הממוצעת, אז יש לי רדיאטור צמוד במשרד

איזה חוק - כתוב או לא כתוב - קיים בעבודה (למשל לא לחמם דגים במיקרו), ואיזה חוק חסר לדעתך?חוק לא כתוב: הטמפ' במזגן תמיד 22° ומעלה,

חוק שחסר: לא קובעים פגישות לשעה 13:00 (שעת צהריים)

עובדים נוספים

סטס שפירא

Senior Algorithms Engineer

אלון דביר

SW Developer

בועז מזרחי

CTO & FOUNDER

רני חורב

Senior Project Manager

גיא רודוי

SW Team Lead

משרות פתוחות ב-Tactile Mobility