• businessתחום: Automotive, Data
  • peopleמספר עובדים:25-50
  • access_timeשנת הקמה:2012
  • pin_dropמיקום:חיפה
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

סלבה שפיטלני

SW Team lead

התפקיד הנוכחי של סלבה כולל הובלה של צוות, ניהול ספרינטים (Scrum Master) וניהול ה-Backlog של הפיתוח, כתיבת מסמכי ה-Design של מערכת ה-cloud שאותה מפתח הצוות, מימוש ה-Design, וכתיבת הבדיקות הרלוונטיות מרמת ה-unit עד לרמת ה-system.

אלון דביר

SW Developer

גיא רודוי

SW Team Lead

אוהב את הגיוון הטכנולוגי

אחרי שירות צבאי ארוך של 6 שנים, סלבה חיפש סטארטאפ בשלבים ראשוניים להצטרף אליו. ״רציתי לעבוד בצוות קטן ומשפחתי, בו אכיר את כולם ואת העבודה על בורייה, שאוכל לראות את התמונה הגדולה ולהשפיע יותר״, הוא מספר.

הוא הצטרף לחברה לפני שנתיים וחצי כמפתח. ״באותה תקופה לא היו ראשי צוותים ועבדנו בעיקר ב-task forces. כשהיתה משימה לבצע הרכבנו צוות שיהיה אמון על המשימה. יכולת למצוא את עצמך מחליף משימות כל כמה שבועות או חודשים מה שגרם לגיוון בעבודה ופיתח אותי מקצועית מאוד מהר״, הוא מספר.

התפקיד הנוכחי של סלבה כולל הובלה של צוות המורכב מ-2 מפתחים ואיש DevOps, ניהול ספרינטים (Scrum Master) וניהול ה-Backlog של הפיתוח, כתיבת מסמכי ה-Design של מערכת ה-cloud שאותה מפתח הצוות, מימוש ה-Design, וכתיבת הבדיקות הרלוונטיות מרמת ה-unit עד לרמת ה-system. ״למרות היותי ראש צוות, רוב הזמן אני מפתח מן המניין ולא רואה את עצמי שונה מכל מפתח אחר בצוות״, אומר סלבה.

סלבה מעיד שהוא אוהב את הגיוון הטכנולוגי שהעבודה בחברה מזמנת לו. ״מערכת הענן שאנחנו מפתחים גדולה ויש בה המון חלקים שדורשים לפעמים טכנולוגיות ספציפיות כדי לעמוד בדרישות המוצר״, הוא מסביר. ״אני אוהב את העובדה שצריך לחקור וללמוד לא מעט טכנולוגיות חדשות כדי לפתור אתגרים לא פשוטים ולא תמיד סטנדרטיים״.

למרות היותי ראש צוות, רוב הזמן אני מפתח מן המניין ולא רואה את עצמי שונה מכל מפתח אחר בצוות

Video Preview

אני אוהב את העובדה שצריך לחקור וללמוד לא מעט טכנולוגיות חדשות כדי לפתור אתגרים לא פשוטים ולא תמיד סטנדרטיים

רגישות לאנשים, יצירתיות, יכולת עמידה בלחצים, רצון ללמוד ואגו מאוזן

סלבה מוצא שכדי להצליח בתפקידו הוא צריך להיות בעל תכונות רבות, ביניהן רגישות לאנשים, יצירתיות, יכולת עמידה בלחצים, רצון ללמוד ואגו מאוזן (״לא לדרוס אנשים מצד אחד, ומצד שני לדעת לקחת קרדיט כשצריך״). 

הוא חוזה לחברה המשך גדילה והצלחה: ״המוצר שלנו מאוד מעניין הן מהפן העסקי, שמושך לא מעט לקוחות פוטנציאליים, והן מהפן הטכנולוגי שמושך לא מעט אנשים לעבוד אצלנו״, אומר סלבה. ״אני אמנם משוחד אבל לדעתי עכשיו כשהחשיפה גדלה, גם החברה תגדל משמעותית״.

באופן אישי, הוא עצמו מתכנן להמשיך ולגדול יחד עם החברה, שמשלבת לדבריו את כל האלמנטים החשובים: ״אנחנו מתעסקים בפיתוח טכנולוגיה פורצת דרך שלא קיימת עדיין בעולם, עובדים עם אנשים מקצועיים מאוד, החברה מציעה איזון מאוד טוב בין עבודה לחיים הפרטיים, יש פה הרגשה של סטארטאפ על כל המשתמע מכך וזוכים לעבוד עם חברות ענק בתחום שכל אחד יכול להזדהות ולהבין אותו (רכבים)״, סלבה מפרט.

מלבד כל אלה, מוסיף סלבה, המיקום המרכזי בעיר התחתית והנגישות לתחבורה ציבורית, ההאפי אוור השבועי, ברזי הסודה והאפשרות לחלוק את כל הטוב הזה עם חברים ההולכים על ארבע, הופכים את טקטייל למקום שכיף לעבוד בו.

עוד כמה שאלות...

איזה פלייליסט אתה שומע בזמן העבודה? מעדיף לשמוע שירים רנדומליים, Spitify: Discover Weekly

האם אתה איש של בוקר או של לילה? בוקר

הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה נכנס למשרד? להגיד בוקר טוב לכולם על הדרך לעמדה שלי

iOS או אנדרואיד? אנדרואיד

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי? NFS Most Wanted

תחביב? ספורט, גידול צמחי תבלין, לאסוף לגו

באילו אוזניות אתה משתמש? Audio Technica M50X

איפה אתה מנהל את המשימות שלך? (פתקים, אפליקציה, מחברת)? גישת Zero Inbox ותזכורות בגוגל

טמפרטורה אידיאלית במזגן? 24 מעלות

איזה חוק - כתוב או לא כתוב - קיים בעבודה (למשל לא לחמם דגים במיקרו), ואיזה חוק חסר לדעתך? קיים: לא לכבות מזגנים ספציפיים מעל אנשים מסויימים.

חסר: מי שמדבר בטלפון בלי להתחשב באחרים מביא עוגה 

עובדים נוספים

רני חורב

Senior Project Manager

גל ממן

Algorithms Engineer

סטס שפירא

Senior Algorithms Engineer

בועז מזרחי

CTO & FOUNDER

אריק מולר

SW Developer

משרות פתוחות ב-Tactile Mobility