• businessתחום:Medical, Leading edge 3d RF Imaging Sensors, Solutions for Automotive, Home and Elderly care.
  • peopleמספר עובדים:100-250
  • access_timeשנת הקמה:2011
  • pin_dropמיקום:יהוד
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

יעל לוי

Business Development

התפקיד של יעל כולל זיהוי של שווקים חדשים בהם המוצר יכול להביא ערך, חקר השווקים האלה, בניית הצעת הערך של המוצר לאותם שווקים ופתיחתם על-ידי יצירת הקשרים הרלוונטיים, השתתפות בכנסים וכן הלאה.

סיוון שיק

Software Team Lead

תומר צימרמן

Algorithm Developer

כל יום נראה אחרת לגמרי

ליעל יש תואר ראשון במשפטים וגיאוגרפיה.

ל-Vayyar היא הצטרפה לפני 3 שנים. ״הייתי העובדת ה-45 בחברה, שלישית במחלקת הפיתוח העסקי״, היא מספרת, ״החברה הייתה בצמיחה וזו נראתה לי הזדמנות שלא מוותרים עליה, אז לקחתי אותה למרות שזה לא היה בדיוק בתכניות שלי ומאז לא התחרטתי״. 

״זו חברה יוצאת דופן״, אומרת יעל. ״יש לנו מוצר מדהים ומהפכני. זו לא עוד אפליקציה, זה חומרה ואני מרגישה שאנחנו עושים משהו עם משמעות אמיתית״. התפקיד של יעל כולל זיהוי של שווקים חדשים בהם המוצר יכול להביא ערך, חקר השווקים האלה, בניית הצעת הערך של המוצר לאותם שווקים ופתיחתם על-ידי יצירת הקשרים הרלוונטיים, השתתפות בכנסים וכן הלאה.

חלק גדול מעבודתה של יעל נעשה בצמוד ללקוחות החברה, החל מפיילוטים והוכחות היתכנות ועד הבניית העסקה וסגירתה. ״מידת העניין פה מטורפת, אנחנו עובדים בכל כך הרבה שווקים שיש פוטנציאל בלתי נלאה של לקוחות ותחומי עיסוק״, מסבירה יעל. ״התוצאה היא עבודה מגוונת מאוד, כל יום נראה אחרת לגמרי״. 

את העבודה היא עושה, לדבריה, תחת חופש פעולה מוחלט וחופש יצירה מוחלט אף הוא. ״בכל יום אני לומדת דברים חדשים״, היא אומרת, ״הסביבה האנושית פה נלהבת וההתלהבות מדבקת, כך שיש לי המון מוטיבציה להיות חלק מהצוות, ומעל כל אלה החברה נמצאת בצמיחה ואפשר לצמוח יחד איתה״.

מידת התשוקה והמסירות של העובדים לחברה ולמוצר היא דבק מעורר השראה שטרם נתקלתי בו במקומות עבודה אחרים

כשאני נעדרת לנסיעות עבודה במהלך סוף השבוע, בן-זוגי מקבל שי קטן. אנחנו עובדים קשה והחברה מעריכה את העבודה והנתינה שלנו ושל המשפחות

מוצר מלהיב בעל פוטנציאל בלתי נגמר

יעל מספרת, שחוץ מהעבודה עם הלקוחות, היא נהנית גם מהעבודה האינטנסיבית עם צוותי הפיתוח להגדרת המוצר, חקר ההיתכנות הטכנולוגית שלו והתאמתו לצרכי הלקוחות.

כדי לבצע את תפקידה בהצלחה, היא נדרשת להיות בעלת יכולת התנהלות ותקשורת טובה מול לקוחות, יכולת לניהול מטריציוני רוחבי של פרויקטים חוצי חברה, אופי יזמי, ראש גדול, יצירתיות וכמובן נכונות ללמוד.

לדעת יעל, החברה תמשיך לצמוח בשנים הקרובות. ״כבר היום אנחנו מובילים תחומים מסוימים ואני מניחה שנגדל ונתרחב ונוביל עוד תחומים רבים״, היא אומרת. ״הטכנולוגיה שלנו ייחודית בשוק ואין לי ספק שהחברה תצליח״. היא מתכננת להמשיך לגדול עם החברה, להמשיך ללמוד ולקחת על עצמה אחריות בתחומים נוספים.

״מידת התשוקה והמסירות של העובדים לחברה ולמוצר היא דבר מעורר השראה שטרם נתקלתי בו במקומות עבודה אחרים״, מסכמת יעל. ״התשוקה הזו טבועה עמוק בתרבות החברה, בין היתר בשל העובדה שמדובר במוצר מלהיב בעל פוטנציאל בלתי נגמר שמאפשר חופש יצירתי ומגוון. זו תשוקה מדבקת, שמחלחלת מהנהלת החברה ועד אחרון העובדים״.

עוד כמה שאלות...

על אלו ספרים מקצועיים את ממליצה לקולגות? לנשים – Lean in – Women work and the will to lead

לאילו פודקסטים את מאזינה? מקצועיים או לא מקצועיים? How I built this with Guy Raz

איזה פלייליסט את שומעת בזמן העבודה? ואיפה את מוצאת את המוסיקה ?

Alt-J is my favorite work music, but practically I have a killer playlist in Spotify

אילו אפליקציות/ תוספים משמשים אותך במהלך העבודה? באילו אפליקציות/ תוספים את משתמשת כדי לנוח מהעבודה? Google Keep

האם את אישה של בוקר או של לילה? בוקר

הדבר הראשון שאת עושה כשאת נכנסת למשרד? קונה קפה איכותי (בבית הקפה למטה)

iOS או אנדרואיד? Android

תחביב? קריאה, יוגה

המקום הכי אהוב במשרד? פינת הישיבה הגג

איפה את מנהלת את המשימות שלך? (פתקים, אפליקציה, מחברת)? Google Keep

עובדים נוספים

עידו בר-דוד

Team Lead at Vayyar

רונן טור

Algo Group Leader

עפרי פילץ

Integration and B2B support

קרן שרעבי

Automotive Data and Integration Team Lead