• businessתחום:Medical, Leading edge 3d RF Imaging Sensors, Solutions for Automotive, Home and Elderly care.
  • peopleמספר עובדים:100-250
  • access_timeשנת הקמה:2011
  • pin_dropמיקום:יהוד
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

סיוון שיק

Software Team Lead

הצוות שסיוון מנהל מספק יכולות לכלל מוצרי החברה, כל אחד לפי הצרכים שלו, לביצוע הקלטות סיגנלי רדיו המשמשים כבסיס לאלגוריתמים במגוון האפליקציות של החברה.

תומר צימרמן

Algorithm Developer

עידו בר-דוד

Team Lead at Vayyar

אנשים פה הם לא יס-מנים

סיוון הצטרף לחברה בתור סטודנט לפני ארבע שנים ועם הזמן התקדם לתפקידו הנוכחי. ״היינו אז חברה של 30 אנשים״, הוא מספר, ״קסמה לי האפשרות להשפיע, וידעתי שבוואיאר תהיה לי הזדמנות״. העבודה בחברה מספקת לו, לדבריו, הזדמנות לראות מוצרים מתחילים כרעיונות אמורפיים ומגיעים עד המדף.

הצוות שסיוון מנהל מספק יכולות לכלל מוצרי החברה, כל אחד לפי הצרכים שלו, לביצוע הקלטות סיגנלי רדיו המשמשים כבסיס לאלגוריתמים במגוון האפליקציות של החברה. ״אנחנו אחראים בנוסף על מערכת בדיקות אוטומטיות לאיכות המידע המשודר והמוקלט״, הוא מסביר. בנוסף, סיוון מתפקד כמתכנת לכל דבר בצוות.

״מעבר לתפקיד שלי אני לומד פה ביזנס, לוגיסטיקה, מימון ויש לזה ערך מוסף רב, אני לא רק כותב קוד כל היום״, הוא אומר. סיוון מספר שהאנשים איתם הוא עובד מהווים יתרון נוסף של העבודה בחברה. ״אני מאוד אוהב את האנשים פה. כולם נחמדים מאוד, מתנהלים בפתיחות ולא חסר להם חוש הומור״.

הוא מעיד שהיחסים בין העובדים מתאפיינים בכנות לצד ביקורתיות: ״זאת אומרת שאנשים פה הם לא יס-מנים. תמיד יאתגרו אותך ויוודאו שאתה מבין עד הסוף את מה שעשית, לא שמים בצד את מה שאנחנו לא מבינים או אין לנו כוח לעשות, אלא מתעקשים על מצוינות״, הוא מפרט.

הצטרפתי לחברה לפני 4 שנים. היינו אז חברה של 30 אנשים, קסמה לי האפשרות להשפיע, וידעתי שפה תהיה לי הזדמנות

Video Preview

ישנה פתיחות לביקורת בכל נושא, גמישות, קשב ותעוזה לבחור פתרונות לא שגרתיים, מעגלים קצרים של קבלת החלטות וביצוען והתמקדות בעבודה בפועל (״אנחנו מקפידים לא לעשות ישיבות על נושאים שאפשר לסגור במסדרון״). המאפיינים האלה מאפשרים לחברה ״לעוף קדימה״ ולעבודה להתקדם בקצב מהיר

שמים דגש על זמן פרטי

סיוון מזהה שתי תכונות הכרחיות לביצוע מוצלח של תפקידו: יסודיות ו-Context Switching. ״כמות המשימות שאנחנו עובדים עליהן במקביל- היא עצומה, ובדרך כלל אין זמן לחזור למשימה שכבר סיימת״, הוא מסביר. ״לכן, אם אתה רוצה שדברים יעבדו - אתה חייב להיות יסודי״. גם היכולת לעבור במהירות בין שתי משימות שונות לחלוטין, היא הכרחית, כאמור, בגלל האופי המגוון של העבודה.

העבודה בחברה ייחודית, לדבריו, במובנים נוספים: פתיחות לביקורת בכל נושא, גמישות, קשב ותעוזה לבחור פתרונות לא שגרתיים, מעגלים קצרים של קבלת החלטות וביצוען והתמקדות בעבודה בפועל (״אנחנו מקפידים לא לעשות ישיבות על נושאים שאפשר לסגור במסדרון״). המאפיינים האלה מאפשרים לחברה ״לעוף קדימה״ ולעבודה להתקדם בקצב מהיר.

 לצד כל אלה, בחברה לא שוכחים שהעובדים הם קודם כל בני אדם: ״שמים פה דגש על זמן פרטי, זמן משפחה, חופשות״, מספר סיוון. ״משקיעים בפעילויות פנאי ואפילו בלהקה משלנו, שנקראת white noise band, שמתאמנת בחדר חזרות שהחברה שכרה ומופיעה בחגים״. 

עוד כמה שאלות...

מהם כלי העבודה שלכם? (למפתחים: ספריות, תוכנות, קוד פתוח, קוד סגור; למנהלי מוצר: כלים לניהול משימות, כלים לתקשורת בין מחלקות שונות וכו')? כלים של JetBrains הם האהובים עלי. משתמש ב-Visual Studio, TeamCity, PyCharm

על אלו ספרים מקצועיים אתה ממליץ לקולגות? אני קורא ספרות מקצועית מדי פעם, למשל לאחרונה קראתי ספר בתחום ה-Data Science. אני לא נוהג להמליץ על ספרים

לאילו פודקסטים אתה מאזין? מקצועיים או לא מקצועיים? חיות כיס, הספינר, potterless

איזה פלייליסט אתה שומע בזמן העבודה? ואיפה אתה מוצא את המוסיקה? מוסיקה אלקטרונית בספוטיפיי, יש המון פלייליסטים

איזה סגנון מוזיקלי מעדיף לשמוע בזמן העבודה? DubStep, Trap, Future Bass, Hybrid

האם אתה איש של בוקר או של לילה? בוקר

הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה נכנס למשרד? שותה קפה כמובן

האתר הראשון שאתה נכנס אליו בבוקר? הDashboard של TeamCity

תחביב? מוסיקה – לנגן (פסנתר, תופים) ולעשות מוסיקה (להלחין, ליצור)

המקום הכי אהוב במשרד: פינת הקפה בקומה 2

באילו אוזניות אתה משתמש? Audio Technica ATH-50x (ואני אודיופיל)

איפה אתה מנהל את המשימות שלך? (פתקים, אפליקציה, מחברת)? Plan.io

טמפרטורה אידיאלית במזגן: קריר ולא יותר מדי 23 מעלות

עובדים נוספים

עפרי פילץ

Integration and B2B support

יעל לוי

Business Development

קרן שרעבי

Automotive Data and Integration Team Lead

רונן טור

Algo Group Leader