• businessתחום:Medical, Leading edge 3d RF Imaging Sensors, Solutions for Automotive, Home and Elderly care.
  • peopleמספר עובדים:100-250
  • access_timeשנת הקמה:2011
  • pin_dropמיקום:יהוד
  • local_offerסוג חברה:סטארטאפ

רונן טור

Algo Group Leader

התפקיד של רונן כולל הובלה של צוות האלגוריתמים, המונה 13 אנשי צוות, ושל הפעילויות האלגוריתמיות בחברה.

קרן שרעבי

Automotive Data and Integration Team Lead

סיוון שיק

Software Team Lead

עדיין מחפשים את נַגָּן הטוּבָּה

לרונן, ראש צוות אלגוריתמים, יש רקע בפיזיקה, מתמטיקה והנדסת חשמל. הוא עובד בחברה כבר 5 שנים. ״הגעתי בעקבות חבר, קולגה שהגיע לפה ואמר לי לבוא לבקר אותו והביקור הפך למארב״, הוא אומר בחיוך. את דרכו בחברה הוא החל כמהנדס מערכות ולאחר מכן מנהל פרויקטים.

רונן מספר, שאת העבודה בחברה מייחדים שני אלמנטים: האנשים (״האנשים פה מיוחדים ומעולים, גם ברמה המקצועית אבל עוד יותר ברמה האישית. מענטשים, מה שנקרא״) והטכנולוגיה. ״מדובר בחיישן קטנצ׳יק שאפשר למנוע באמצעותו מתינוקות להישאר באוטו או לגלות במהרה נפילות של קשישים. זו טכנולוגיה חדישה ומעניין אותי להביא אותה לשימוש ביום יום לטובת אנשים״, אומר רונן.

יתרון נוסף שרונן מציין לגבי העבודה בחברה, הוא הגישה שלה כלפי העובדים: ״החברה משקיעה הרבה בחשיבה על העובדים, יש רגישות רבה לרצונות ולצרכים שלנו. ההתייחסות היא שכולנו כאן עובדים יחד להשיג מטרה משותפת״.

התפקיד של רונן כולל הובלה של צוות האלגוריתמים, המונה 13 אנשי צוות, ושל הפעילויות האלגוריתמיות בחברה. ״במילים פשוטות, לקחת את החיישן שלנו, ולהביא איתו ערך ללקוח הקצה ביום-יום״, הוא מתמצת.

אבל התרומה של רונן לחברה לא מוגבלת לפן המקצועי: ״אני הקמתי את הלהקה של החברה. היינו אז פחות מ-20 איש, ראיתי שיש נגנים מוכשרים ואני מאוד אוהב מוסיקה אז הלכנו על זה. נפתלי, אחד המייסדים של החברה, הוא חלילן בחליל צד, יש לנו טרומבון, פסנתר וגיטרה, ואנחנו עדיין מחפשים נגן טובה״.

יש כאן דינמיות באמת פנטסטית, מגוון עצום של אפליקציות נבדלות, פיתוח מקצה לקצה in-house ושיתוף פעולה מעולה בין הצוותים

החברה משקיעה הרבה בחשיבה על העובדים, יש רגישות רבה לרצונות ולצרכים שלנו. ההתייחסות היא שכולנו כאן עובדים יחד להשיג מטרה משותפת

גמישות והבנה רוחבית

החלק האהוב ביותר על רונן בתפקיד הוא העבודה עם האנשים והאתגר הגדול מבחינתו הוא ניתוב נכון של אנשים ושל פעילויות, בגלל הדינמיות הרבה וריבוי הלקוחות. ״אתגר גדול נוסף הוא להסתכל קדימה בתוך העולם הדינמי הזה ולראות לאן צריך לכוון״, אומר רונן. 

רונן מעיד, שכדי לנווט בהצלחה בתוך שלל הפעילויות ולהגיע לתוצאות בשטח, הוא נדרש לגמישות ולהבנה רוחבית (״גם טכנית וגם פרוייקטלית״). ״יש כאן דינמיות באמת פנטסטית, מגוון עצום של אפליקציות נבדלות, פיתוח מקצה לקצה in-house ושיתוף פעולה מעולה בין הצוותים״, הוא אומר.

כשהוא מסתכל קדימה, אל עתיד החברה, הוא אופטימי: ״אני מדמיין שהמוצרים של החברה יבואו לידי ביטוי בחיים היומיומיים של אנשים רבים, בבית החכם, ביכולות מתקדמות ברכב ובתחום ההדמאה הרפואית״. 

עוד כמה שאלות...

לאילו פודקסטים אתה מאזין? מקצועיים או לא מקצועיים? אני מאזין ל 929, התנ"ך היומי. מרתק

האם אתה איש של בוקר או של לילה? לילה

הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה נכנס למשרד? אומר שלום לכל אנשי הצוות ☺

iOS או אנדרואיד? כבר שנים באנדרואיד, אבל זוכר חסד נעורים ל iOS

משחק מחשב אהוב/ נוסטלגי? Strategic conquest ב Macintosh; וכן הטירה הגרמנית

תחביב? לנגן בפסנתר, לגדל ילדים ☺

טמפרטורה אידיאלית במזגן? 24 מעלות

עובדים נוספים

תומר צימרמן

Algorithm Developer

עפרי פילץ

Integration and B2B support

יעל לוי

Business Development

עידו בר-דוד

Team Lead at Vayyar