• businessתחום:Online Marketing
  • peopleמספר עובדים:250-500
  • access_timeשנת הקמה:2007
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:חברה בגודל בינוני

דין גרינשטיין

R&D TL

דין מנהל את צוות הפיתוח במתודולוגיית Agile, תוך מתן דגש על ליווי מקצועי ואישי של חברי הצוות.

ניב רשף קליין

Product Manager

עידן קלוש

Senior Native Adv. Campaign Manager

Video Preview

אנשים כאן הם Team Players ותמיד נותנים מעצמם ומגדילים ראש, כיף לעבוד בסביבה כזאת

מוקף באנשים איכותיים ומעניינים

את היום שלו דין פותח עם קפה, וזה גם הזמן שלו להתחיל לתכנן את סדר היום. לאחר מכן הוא ממשיך לפגישת הבוקר היומית ומשם צולל לעומק המשימות. "באופן אישי אני מקפיד להיות מאוד hands on, בעיקר כי אני אוהב את זה ואני תמיד מוכן ומזומן לקודד", הוא מספר. טוב, בכל זאת הוא התחיל לתכנת עוד שהיה תלמיד בבית ספר יסודי.

השאיפה של דין מתמקדת כיום בהגדלת הצוות באנשי פיתוח איכותיים, על מנת להתפתח ולקדם תחומי אחריות נוספים תחת צוות הפיתוח. הוא מאמין שהדרישות ההכרחיות עבור הצוות שלו הן אחריות, יצירתיות במציאת פתרונות שונים ויכולת למידה עצמית. "אנחנו חיים בעידן בו הטכנולוגיות מתקדמות בקצב אדיר וכדי להיות מובילים טכנולוגיים המחויבות היא להתמיד בלמידה ובמקביל לדחוף ולקדם רעיונות והצעות מצד הפיתוח", מספר דין.

דין מספר שהעבודה ב-Webpals טומנת בחובה עבודה עם טכנולוגיות מתקדמות והרבה אתגרים מרתקים.

ומה עוד לדעתו הופך את Webpals למקום ייחודי בתחום? "כמעט בכל חברת סטארטאפ אפשר למצוא היום Happy Hour ומטבח עמוס ועוד פינוקים כאלה ואחרים, גם אצלנו", הוא אומר, "אבל אני מאמין שמה שגורם לבנאדם ליהנות במקום העבודה שלו אלו הם האנשים סביבו, במובן הזה אני מרגיש שזכיתי כי אני מוקף באנשים איכותיים ומעניינים - וזה בסופו של דבר מה שהכי כיף".

אנשי מקצוע מהשורה הראשונה

לדין יש ותק של שלוש שנים בחברה. בתפקידו הקודם הוא היה Front End Developer, לפני כן ביצע מספר תפקידי פיתוח ביחידת ממר"מ ובתפקידו הנוכחי הוא מנהל את צוות הפיתוח של החברה, תוך מתן דגש על ליווי מקצועי ואישי של חברי הצוות. התפקיד שלו כולל פיתוח מוצרים ופיצ'רים חדשים עבור החברה וגם פיתוח ותחזוקה של מוצרים קיימים. על הדרך הוא דואג לספק לחברי הצוות שלו משימות מאתגרות ומעניינות.

"התחלתי ב-dau-up clicksmob, זרוע המובייל של Webpals", מספר דין, "אנחנו עוסקים במובייל, למעשה זה אומר קידום אפליקציות וקידום brands, בין היתר בשיתוף פעולה עם הרשתות החברתיות. אנחנו יודעים לקבל brand וללוות אותו בכל התהליך, הצוות שלי מספק את הכלים הטכניים לעשות זאת".

צוות הפיתוח הוא צוות מרכזי שאחראי על כלל מערכות החברה, מה שאומר שיש לדין ולצוות שלו נגיעה רוחבית כמעט בכל מחלקות החברה. "צוות הפיתוח כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, הם מאוד מנוסים ומקצועיים, אני מאמין שעבודה עם אנשים איכותיים שמפגינים יוזמה ועניין מעשירה כל אחד ואחת, וגם יוצרת אווירה וסביבת עבודה שנעים וכיף לעבוד בה", הוא אומר. 

אני hands on כי זה מהנה, האתגרים הטכנולוגיים בצוות שלנו מרתקים

Video Preview

עוד כמה שאלות...

ספרים מקצועיים: שפת C כשפת אם זה ספר קלאסי, מעבר לזה אני מאמין בבלוגים

מוזיקה בעבודה: הכל - מפופ דרך רוק ואפילו טראנס

אנדרואיד או ios : ios

מקום אהוב במשרד: המרפסת

עובדים נוספים

דנית גורבמן

Web Development T.L

ריטה יופה

Director of New Products

אלינור שמורק

Head of Operations

דוד בראונשטיין

Head of Design Team

שירין אהרון

SEO Account Manager