• businessתחום:Online Marketing
  • peopleמספר עובדים:250-500
  • access_timeשנת הקמה:2007
  • pin_dropמיקום:תל אביב יפו
  • local_offerסוג חברה:חברה בגודל בינוני

דנית גורבמן

Web Development T.L

התפקיד של דנית כולל הובלת משימות פיתוח ומעורבות בכל מה שקורה בשלב הפיתוח וה-Production.

ריטה יופה

Director of New Products

עידן קלוש

Senior Native Adv. Campaign Manager

Video Preview

השוויון פה הוא ערך עליון

תשוקה לאנשים ולטכנולוגיה

דנית מתחילה את הבוקר שלה בסביבות 09:30, אחרי קפה וסיבוב עם הכלבה.

לעבודה היא מגיעה ברגל, אבל מבחינתה היא גם הייתה יכולה לרוץ את המרחק הקצר הזה או אפילו להגיע לעבודה בלאנצ'ים. ככה זה כשאת מכורה לספורט ועושה קרוספיט כמעט בכל הזדמנות.

היום שלה נפתח בקריאת מיילים, ומשם היא ממשיכה לפגישות סטטוסים בדיקת התקדמות בפרויקטים קיימים ולתכנון משימות ופרויקטים עתידיים. "כיום אני עוסקת בארכיטקטורה ובביצועים של המערכת, מאוד חשוב לי ליעל ולשפר גם את הקיים במקביל לפיתוחים חדשים. אני כתבתי חלק נכבד מהמערכת, וזה יתרון גדול כי אני מכירה אותה מבפנים את החוזקות וגם את החולשות". חוץ מכתיבת קוד, דנית אוהבת לעודד את הצוות לפתור יחד בעיות מורכבות, היא מאמינה שבזכות הידע, הניסיון והגישה השונה שכל אחד מחברי הצוות מביא איתו לתהליך הזה מגיעים יחד לפתרונות מבריקים.

דנית משתפת שהתפקיד שלה דורש מקצועיות, ערנות ותקשורת טובה, בעיקר בשל הדינמיות בפרויקטים וההתנהלות היומיומית עם מגוון רחב של בעלי תפקידים וצוותים בחברה, ומבחינתה יחסי אנוש טובים לא פחות חשובים ממקצועיות בעבודה עם אנשים. "אם אני מגייסת עובד חדש זה הדבר הראשון שאני שמה עליו דגש", היא אומרת, "תנאי הכרחי לצוות מוצלח הוא דינמיקה ותקשורת טובה בין חברי הצוות, כי עם כמה שאני אוהבת ומחוברת לטכנולוגיה חשוב לי שמי שיצטרף אלינו יהיה קודם כל Team Player ואז מקצוען. חשוב לי לייצר סביבת עבודה נעימה ובריאה כדי שכולנו נבוא לעבודה עם חיוך כל בוקר". עוד תכונות חשובות לדעתה בתפקיד שלה הן: תשוקה לאנשים ולטכנולוגיה ורצון להוביל לחדשנות ולמצוינות.

לדעתה מה שהופך את Webpals Group להרבה יותר מעוד מקום עבודה סטנדרטי, זה בעיקר גאוות היחידה שיש בחברה למוצרים השונים, שמביאה איתה אחריות רבה ונתינה אינסופית: "האמת היא שהאתגר הכי גדול שלי הוא שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים, שהמוצר שאנחנו מפתחים יענה על הדרישות והצרכים של מגוון הלקוחות, זה מאוד חשוב עבורי".

תפקיד עם המון אקשן והמון אחריות

דנית התחילה לעבוד ב-Webpals Group כמפתחת(web-developer), ולאחר שנה וחצי קודמה לתפקיד ראש הצוות. נמצאת בחברה כשנתיים וחצי, והיא בעלת תואר ראשון במדעי המחשב מאוניברסיטת בן גוריון.

התפקיד של דנית כולל פיתוח ותחזוקה של מוצרי החברה, הובלה והדרכה של חברי הצוות בפן הטכני והאישי וכמובן מעורבות בכל מה שקורה ב-Production.

"אנחנו צוות של שמונה מפתחים שעובדים עם המון גופים בחברה, מגופים טכנולוגים כמו מפתחים בצוותים אחרים, בודקים וכו' ועד מעצבים, מנהלי מוצר ומנהלי פרויקטים", מספרת דנית, "זה תפקיד עם המון אקשן והמון אחריות ואני מתה על זה. אנחנו צוות מאוד מגובש ותומך, אני צמחתי מתוך הצוות כך שיש לי תחושת אחריות ומעורבות גם ברמה האישית. נתנו לי כאן הזדמנות מדהימה ללמוד ולהתפתח ואני מנצלת כל רגע". 

מה שהכי חשוב בצוות מוצלח זה הדינמיקה של הצוות, כי עם כמה שאני אוהבת ומחוברת לטכנולוגיה חשוב מאוד שמי שעובד איתנו יהיה Team Player ושכולנו נבוא לעבודה עם חיוך

Video Preview

עוד כמה שאלות...

כלי עבודה: Angular, PHP, javascript

ספרים מקצועיים: גוגל הוא חברך הטוב ביותר!

אנדרואיד או ios :ios

תחביב: אין כמו טיול בירקון עם הכלבה שלי וחוץ מזה אני מכורה לקרוספיט

טמפ' אידאלית במזגן: 28 מעלות

עובדים נוספים

ניב רשף קליין

Product Manager

שירין אהרון

SEO Account Manager

דין גרינשטיין

R&D TL

דוד בראונשטיין

Head of Design Team

אלינור שמורק

Head of Operations