אודות גיקטיים אינסיידר

Geektime Insider נוסד ב-2017, ומטרתו לשים את החברות המעסיקות במרכז ולתת למחפשי העבודה את התמונה המלאה לגבי מקום העבודה הבא שלהם.

שוק התעסוקה הטכנולוגי עבר שינויים רבים בשנים האחרונות, וכיום החברות הן אלה שצריכות להיות אטרקטיביות מספיק כדי למשוך אליהן את כוח האדם המיומן, המשכיל והמקצועי ביותר. התחום החדש הזה נקרא Employer Branding, והוא עוסק בעיקר במוניטין של החברות המעסיקות, שכיום צריכות להוכיח את עצמן כמקום עבודה בעל ערך מהותי עבור העובדים.

Geektime Insider מספק לכם הצצה אל תוך החברות המובילות של ההייטק הישראלי. אצלנו תוכלו לקרוא על הטכנולוגיות של החברות, לראות את המשרדים שלהן ולצפות בסרטוני וידאו של העובדים חושפים הכל על העבודה היומיומית שלהם.

איך זה קורה? אנחנו בגיקטיים מגיעים אל כל חברה יחד עם צוות צילום והפקה מקצועי; שואלים שאלות, עורכים תחקיר, מצלמים את המתרחש ומסריטים את העובדים, כדי שלכם יהיה קל יותר להחליט מי מהן תהיה מקום העבודה הטוב ביותר עבורכם.

בנוסף, ב- Geektime Insider הכנו לכם מגוון של כתבות מעמיקות על הטכנולוגיות השונות ועל שוק העבודה המודרני, וכן מדורים ייחודיים שיעזרו לכם למצוא את העבודה הבאה שלכם, יתנו לכם השראה בחיפוש העבודה או יקלו עליכם בעבודה הנוכחית.